Κυριακή 27 Ιούνη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση ποδοσφαιρικών αγώνων του πειραϊκού πρωταθλήματος

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με τη Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο λαϊκό τραγούδι από την Αλεξάνδρεια. Με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.15 ΧΑΝΤ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

08.45 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.45 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΜΝΗΜΕΣ

11.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ, ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Ρέθυμνο»

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστίνα»

13.30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

14.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)

16.30 ΤΖΟΝΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ

20.00 Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

21.00 ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ «Ανδρες - Γυναίκες, η αιώνια σύγκρουση»

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Για πάντα ωραία»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Pre game

17.00 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Προημιτελικός

19.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ POST GAME

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ PRE GAME

21.30 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Προημιτελικός

23.30 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Εκπομπή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες του Στέπφορντ»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ «Θαλάσσια λιοντάρια στη σκηνή»

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΧΙΟΣ - ΨΑΡΑ - ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ, ΤΩΝ ΑΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

10.00 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Αναζητώντας ένα τέρας»

11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ - MUNDIAL 2010

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι ένας τρελός... τρελός Βέγγος»

20.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

21.00 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Makgadigadi - περιμένοντας τη βροχή»

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010

01.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ - MUNDIAL 2010 (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γερμανοί και Πολωνοί» Από το 4ο Φεστιβάλ Ευρωπαϊκής Τηλεόρασης - CIRCOM. Συμμετοχή της Γερμανίας

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 WIPE OUT (USA)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DISPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

02.10 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.10 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ (ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ)

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Τελευταίο)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.35 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάλυσέ το»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο χτύπημα»

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή

18.00 THAT'S LIFE Ψυχαγωγικό δελτίο

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ Ενημερωτικό εκπομπή

21.30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Εκπομπή έρευνας

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό πείραμα»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Μεγκρέ: Νυχτερινές απολαύσεις»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

10.45 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

19.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.45 50-50 (Ε)

22.45 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

23.45 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

02.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Η μικρή Πούκα»

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

11.30 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ημέρα καταστροφής: Τυφώνας 6ου βαθμού»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκειά ήβη: Η μυστική αδελφότητα» Α' τηλεοπτική προβολή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζιβάγκο»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ(27/6/2010)
ΠΕΜΠΤΗ(24/6/2010)
ΤΡΙΤΗ(20/6/2010)
ΠΕΜΠΤΗ(20/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(20/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/11/2009)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org