Κυριακή 27 Ιούνη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Παγκόσμια Ημέρα Οστεοαρθρίτιδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δυo μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας. Ερευνα - παρουσίαση: Θανάσης Σταθόπουλος, επίκουρος καθηγητής Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χώρος για ελιγμούς» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΠΟ ΔΩ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ Ξένη σειρά (3ο)

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Απευθείας μετάδοση από τον Ιερό Ναό Αγίου Παύλου

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουσκοθαλασσιές»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)

19.00 ΜΕΓΑΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ Απευθείας μετάδοση από τον Ιερό Βράχο της Ακροπόλεως

21.00 ΤΑ ΖΩΑ ΕΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΧΑΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ (Τα αποτελέσματα της Κλήρωσης του Εθνικού Λαχείου θα παρουσιαστούν στο τέλος του δελτίου)

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Γυναικείες συνωμοσίες»

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Pre game

17.00 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Απευθείας μετάδοση

19.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ POST GAME

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ PRE GAME

21.30 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Απευθείας μετάδοση

23.30 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Εκπομπή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντάσματα»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Πρέσπες, η ανάσα της ψυχής»

10.00 ΛΕΣΒΟΣ

10.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

11.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 Αθλητική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Ελλάδα»

20.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Αετός»

21.00 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Ο δρόμος της σαρδέλας»

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 (Μ)

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΝΕΚΡΙΚΗ ΣΙΓΗ

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 WIPE OUT (USA)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DISPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

02.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.15 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.35 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ - Music

22.00 ΔΕΚΑ ΜΙΚΡΟΙ ΜΗΤΣΟΙ - Best of

23.00 ALL ABOUT GREEK IDOL

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.00 THATS'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 HEROES

22.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του δολοφόνου»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική αναμέτρηση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

10.45 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

19.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.45 50-50 (Ε)

22.45 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

23.45 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

02.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Η μικρή Πούκα»

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

11.30 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλλων 13»

23.45 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δάσκαλος του χορού»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ(27/6/2010)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(18/6/2010)
ΤΕΤΑΡΤΗ(13/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(12/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(4/10/2009)
ΣΑΒΒΑΤΟ(11/10/2008)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org