Κυριακή 27 Ιούνη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Eκπομπή αφιερωμένη στον Νίκο Μαμαγκάκη, με τον Πάρη Μήτσου

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με βόλεϊ... συναντήσεις

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Θέμα: Μουσείο Τσε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

22.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Με τον Αρη Νικολαΐδη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Ηπειρος»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

16.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν λείπει η γάτα»

18.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΤΝΑ ΣΤΗΝ ΤΑΟΡΜΙΝΑ (Ε)

19.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ (Ε)

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε)

21.00 ΧΑΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ «Η Αρκτική λιώνει»

22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Σωτήρης Χατζάκης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ 1 «Εκεί που βρίσκεται η αλήθεια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΤΑΓΚ

10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε) «Μόδα» (Α' και Β' μέρος)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ - PRE GAME

17.00 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Απευθείας μετάδοση

19.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ - POST GAME

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ - PRE GAME

21.30 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Βραζιλία - Ακτή Ελεφαντοστού»

23.30 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μεγάλος τελικός»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ

11.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

12.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

14.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βοήθεια... ο Βέγγος, φανερός πράκτωρ 000»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 Η ΓΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 (Μ)

01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

02.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ

03.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

08.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

09.00 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)

10.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mambo kings»

16.50 MERLIN

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 DANCING WITH THE STARS - Best of

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Walk the line»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.50 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.50 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

05.30 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 STARS SYSTEM

10.00 ΜΕΣ' ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπερασπίζοντας τη ζωή μας»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 EXCLUSIVE

21.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ - CELEBRITES

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο χείλος του τζόγου»

01.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (Ε)

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα»

23.00 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.00 BLACK DONNELLYS Δραματική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 MEGA STAR (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του καλύτερού μου φίλου»

16.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

18.50 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμα νερά»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη χήρα»

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σπάνιος Τζο»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αζούρ και Ασμάρ»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε κάνω βασίλισσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήθικη πρόταση»

01.15 NIP TUCK

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The master»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(27/6/2010)
ΠΕΜΠΤΗ(24/6/2010)
ΤΡΙΤΗ(20/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(20/6/2010)
ΠΕΜΠΤΗ(20/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/11/2009)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org