15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
17.00 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Θανάσης Μπαλοδήμας συνομιλεί με τον σκηνοθέτη Βαρδή Μαρινάκη. Στο τέλος της συνέντευξης θα μεταδοθεί η ταινία του «Καλοκαιρινός Ερωτας»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Στο πρώτο μέρος της εκπομπής, οι καλεσμένοι Σωτήρης Ρόκος, μέλος του ALFA ROMEO CLUB, και ο γνωστός μηχανικός της ALFA ROMEO Κώστας Ζεμπερλίκος, θα μιλήσουν για τον υπέροχο κόσμο των «ΑΛΦΙΣΤΙ» και στο δεύτερο μέρος καλεσμένοι οι γνωστοί πρωταθλητές αγώνων: Παύλος Μοσχούτης και Γιώργος Καϊτατζής που μαζί με τους παρουσιαστές θα σχολιάσουν τις προοπτικές επιτυχίας των αγώνων για το 2003
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.45 ANDY PANDY
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταφερτζής»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
24.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
00.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
01.00 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ «Ινδονησία»
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ «... για τους παίκτες του ράκμπι»
17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ
17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Σκοτία»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ
08.01 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ «Κοσμικοί γείτονες»
09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΤΕΛΙΕ show
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Χάρισον Φορντ»
17.00 ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ, ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ «Ρίτσαρντ Ασκροφτ»
18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Στο απάνω Μεραμπέλο» A΄ μέρος
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥΣ AIDS Ντοκιμαντέρ
01.30 THE CURE - LIVE AT BARROWLANDS 1984
02.30 ME MIA TPITH MATIA (E)
04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.30 ΒΟΛΤΡΟΝ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κένεντι: η ιστορία ενός προέδρου» Α΄ μέρος
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκανγκ Χο»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήκω χόρεψε συρτάκι»
12.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ
13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλιφόρνια»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσιγκάνικη καρδιά»
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δυναστείας»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American kickboxer»
00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Strip»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστες επιθυμίες»
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)
11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κινέζος θα... σφυρίξει τρεις φορές»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολες οι γυναίκες του προέδρου»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόκκινος πλανήτης»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του μεσονυχτίου»
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εκτελεστές»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ