Κυριακή 7 Σεπτέμβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη

16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

16.30 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο. Παρουσίαση των νέων εκδόσεων της «ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΠΟΧΗΣ»

19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Στο πρώτο μέρος της εκπομπής, ο Αγγελος Νικολόπουλος μας μιλάει για τις ηλεκτρονικές βελτιώσεις των κινητήρων και στο δεύτερο μέρος φιλοξενούμενοι οι δύο πρωταγωνιστές της ανάβασης Μοσχοκαρυάς, Μάριος Ξανθάκος και Γιώργος Παντελάκης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

22.35 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ομιλία της Αλέκας Παπαρήγα στο Πανεπιστήμιο των Ιωαννίνων για την επικαιρότητα του Σοσιαλισμού - Η προσφορά του σοσιαλισμού που γνωρίσαμε

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Γιώργος Μηνάς συνομιλεί με τον Στάθη Καλιανό, πρόεδρο του Συλλόγου Καθηγητών Ωδείων Αναγνωρισμένων (ΣΚΩΑ), για τα προβλήματα του συλλόγου, των καθηγητών της μουσικής στην ωδειακή εκπαίδευση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Αίγυπτος»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντικάκι»

16.00 PRE GAME

16.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Ουκρανία»

18.45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Τουρκία - Κροατία»

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη στο περιθώριο»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

23.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Σερβία - Μαυροβούνιο»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θρύλοι του Καντέρμπουρι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ

08.00 MEDITERRANEO

08.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

09.00 ΠΡΙΣΜΑ

11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

13.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΚΩΣΤΑ ΣΗΜΙΤΗ ΣΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εργαζόμενη γυναίκα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 EUROBUS Ντοκιμαντέρ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ, ο καβαλάρης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχώ»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΚΕΛΑΣ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Αττίλας» του Τζουζέπε Βέρντι

12.00 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Κ. ΣΗΜΙΤΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΡΕΠΟ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ

18.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

19.00 DESING WORLD

19.30 ΑΘΑΝΑΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ

22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψεύτικες υποσχέσεις»

02.30 ΡΕΠΟ(Ε)

04.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΟΥΒΑΝΕΖΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

05.00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΚΕΛΑΣ (Ε)

05.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

07.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

11.30 ΒΟΛΤΡΟΝ

12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

15.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρεβατομουρμούρα»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Τι βρακί θα παραδώσεις, μωρή;»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΠΡΑΚΤΩΡ ΜΟΝΚ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρινός κεραυνός»

04.40 MOBILE FUN

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

07.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κάλπικη λίρα»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 THIRD WATCH

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τηνέιτζερ πράκτωρ 007»

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας κοντός θα μας σώσει»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στο Βιετνάμ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.15 BEYBLADE

12.45 ΠΑΠΥΡΟΥΣ

13.15 TOGETHER

13.45 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»

16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από το Λος Αντζελες»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

01.15 APHRODISIA

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.45 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

06.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

07.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)

08.30 C' EST LA VIE (E)

09.00 ΧΑΡΟΛΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ

10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

10.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νεοσύλλεκτος»

13.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυλή των Κρίπεντορφ»

16.40 POPSTARS (Ε)

17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του καλύτερού μου φίλου»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική ανάλυση»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόβος και παράνοια στο Λας Βέγκας»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πονηρές μπίζνες ενός πρωτάρη»

16.30 ΡΕΝΕΓΚΕΪΝΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

17.30 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

18.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003 Ράλι Αυστραλίας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα κορμιά»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.25 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ζύθος

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Θανάσης Μπαλοδήμας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Γιώργο Σιούγα. Θα προβληθεί η βραβευμένη στη Δράμα ταινία του «B-movie», όπως και η ταινία του «Ψυγείο» που αναμένεται να διαγωνιστεί στο φετινό φεστιβάλ και κατ' αποκλειστικότητα εξασφάλισε για τους θεατές του ο «902»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με την Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Σε στέκια με καλή ελληνική και ξένη μουσική

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ

13.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εαυτούλης μου»

20.00 PRE GAME

21.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)

01.00 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

17.30 ΑΘΗΝΑ, ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Καμάργκ»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ

23.00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ «Ελα να σου πω»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ

00.50 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.01 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ

09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ

09.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΑΤΕΛΙΕ SHOW (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Γούπι Γκόλντμπεργκ»

17.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΩΝ ΟΛΙΒΙΕ

18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Oasis»

18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

22.15 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρρώστια του τόπου»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ

05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

23.45 SURVIVOR 3

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE X-FILES

02.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

03.15 MOBILE FUN

03.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

04.45 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λαγοπόδαρος»

12.00 MISS NTAIZH (Ε)

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)

19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΟΛΑ ΙΙΙ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΔΑΝΤΗ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

11.00 ΓΙΑΓΚΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφή μου, αγάπη μου»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα πλοκάμια του τρόμου»

00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210-6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω στην κόλαση»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος των μεγιστάνων»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.30 ΛΑΟΥΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετοιμος για όλα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στις εντολές»

01.00 ΟΙ ΑΛΛΟΙ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμόγελο που σκοτώνει»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «Η αρπαγή από το χαρέμι»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον Φίλιππο Σοφιανό

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

10.10 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλειές με φούντες»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Και να 'μουν άντρας»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

20.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ «Γλυκερία»

21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε) Σειρά

22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

01.00 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Κομοτηνή: Θεανώ Πασχάλη»

10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ «Αυστραλία»

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ «...για χορτοφάγους»

17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Καύκασος»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

23.00 ΣΤΡΙΠΤΙΖ (Ε) «Η παρακμή της εργασίας»

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ

00.50 ΟΙ ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ «Count Besie»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ

09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ «Τα μυστικά των αστεριών»

09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

17.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΩΝ ΟΛΙΒΙΕ

18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Οδοιπορικό στη Χώρα των Ελλ...οίνων»

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ο φανφαρόνος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΙ Ντοκιμαντέρ

01.30 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)

18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

23.45 SURVIVOR 3

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE X-FILES

02.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

03.15 MOBILE FUN

03.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Ελλάδα»

12.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)

19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάχη μέχρι τελικής πτώσης»

03.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΤΣΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ

11.00 ΓΙΑΓΚΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητος πιλότος»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία γυναίκα»

00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 1»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά αμαρτία»

05.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6980.900

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)

11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μπαρ των ονείρων»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάιμποργκ»

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.30 ΛΑΟΥΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρετανικός»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εισβολή»

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο σπίτι του διαβόλου»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.15 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O Βαγγέλης Κούτας, φιλοξενεί τον συγγραφέα Βασίλη Γκουρογιάννη, με αφορμή την έκδοση του 3ου μυθιστορήματος του Ηπειρώτη συγγραφέα «Βέβηλη πτήση». Ενα βιβλίο που σε αιχμαλωτίζει με τη λογοτεχνικότητά του και την πολιτική του τόλμη

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορός, τραγούδι, βιβλίο, ζωγραφική

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΪΚ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

24.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

00.10 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)

01.00 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επαναλήψεις
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Ντακάρ»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ «Ενας λαμπερός ήλιος»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ

00.50 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.01 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)

08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ «Αναπαραγωγή»

09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ

09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Μάικλ Ντάγκλας»

17.00 ΥΓΕΙΑ

18.00 DESIGN 100%

18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμπρότζιο»

02.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 ΥΓΕΙΑ (Ε)

05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.30 ΒΟΛΤΡΟΝ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

23.45 SURVIVOR 3

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 SURVIVOR 3 (Συνέχεια)

02.15 THE X-FILES

03.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

04.15 MOBILE FUN

04.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετραπέρατος»

12.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)

19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»

03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

11.00 ΓΙΑΓΚΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύφτος και γοητεία»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sugar time»

00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό τρίο»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές αποστολές»

05.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)

11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οφθαλμόν αντί οφθαλμού»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος σε τρεις πράξεις»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.30 ΛΑΟΥΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλή δικαιοσύνη»

01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τυχοδιώκτες»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ ΖΥΘΟΣ

17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Παρουσίαση του βιβλίου του Νέαρχου Γεωργιάδη για τη ζωή και το έργο του Θεόδωρου Δερβενιώτη. Το βιβλίο κυκλοφορεί από τη «Σύγχρονη Εποχή». Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θεατρική παράσταση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.45 ΑNDY PANDY

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στη Ρόδο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Ημιτελική φάση

21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Ημιτελική φάση

24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)

01.00 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Περού»

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Ανόι»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φάλαινες του Αυγούστου»

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ α) «Προς τη νίκη», β) «Ο μικρός Ινδιάνος»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 EUROBUS (E) «Βέλγιο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.01 WORLD OF NATURAL SCIENCE

08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΤΟΠΙΟ (Ε)

09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ

09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)

12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Βαλ Κίλμερ»

17.00 KHALED

18.00 DESIGN 100%

18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πείνα - εθισμός στον έρωτα»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κένεντι: η ιστορία ενός προέδρου» Β΄μέρος

03.30 MOBILE FUN

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σαδιστής»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ουρανοκατέβατος»

12.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ

16.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

17.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)

19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη είναι ελέφαντας»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο σπίτι»

03.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

11.00 ΓΙΑΓΚΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή του τρόμου»

00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα των ονείρων μου»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρυσό κορίτσι»

05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210-6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «28 ημέρες»

24.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ «Νύχτες πρεμιέρας»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μακελειό»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.30 ΛΑΟΥΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 6»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένες καρδιές»

00.45 ΧΑΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καρφί»

04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.00 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Θανάσης Μπαλοδήμας συνομιλεί με τον σκηνοθέτη Βαρδή Μαρινάκη. Στο τέλος της συνέντευξης θα μεταδοθεί η ταινία του «Καλοκαιρινός Ερωτας»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Στο πρώτο μέρος της εκπομπής, οι καλεσμένοι Σωτήρης Ρόκος, μέλος του ALFA ROMEO CLUB, και ο γνωστός μηχανικός της ALFA ROMEO Κώστας Ζεμπερλίκος, θα μιλήσουν για τον υπέροχο κόσμο των «ΑΛΦΙΣΤΙ» και στο δεύτερο μέρος καλεσμένοι οι γνωστοί πρωταθλητές αγώνων: Παύλος Μοσχούτης και Γιώργος Καϊτατζής που μαζί με τους παρουσιαστές θα σχολιάσουν τις προοπτικές επιτυχίας των αγώνων για το 2003

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.45 ANDY PANDY

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταφερτζής»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

24.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

00.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

01.00 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ «Ινδονησία»

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ «... για τους παίκτες του ράκμπι»

17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Σκοτία»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ

00.50 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ «Κοσμικοί γείτονες»

09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΑΤΕΛΙΕ show

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Χάρισον Φορντ»

17.00 ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ, ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ «Ρίτσαρντ Ασκροφτ»

18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Στο απάνω Μεραμπέλο» A΄ μέρος

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥΣ AIDS Ντοκιμαντέρ

01.30 THE CURE - LIVE AT BARROWLANDS 1984

02.30 ME MIA TPITH MATIA (E)

04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.30 ΒΟΛΤΡΟΝ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)

18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κένεντι: η ιστορία ενός προέδρου» Α΄ μέρος

03.30 MOBILE FUN

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκανγκ Χο»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήκω χόρεψε συρτάκι»

12.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)

19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλιφόρνια»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσιγκάνικη καρδιά»

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ

11.00 ΓΙΑΓΚΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δυναστείας»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American kickboxer»

00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Strip»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστες επιθυμίες»

05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6980.900

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)

11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κινέζος θα... σφυρίξει τρεις φορές»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολες οι γυναίκες του προέδρου»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.30 ΛΑΟΥΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόκκινος πλανήτης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του μεσονυχτίου»

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εκτελεστές»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον συγγραφέα Βασίλη Γκουρογιάννη, με αφορμή την έκδοση του 3ου μυθιστορήματος του Ηπειρώτη συγγραφέα «Βέβηλη πτήση». Ενα βιβλίο που σε αιχμαλωτίζει με τη λογοτεχνικότητά του και την πολιτική του τόλμη

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον Φίλιππο Σοφιανό

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών με τη Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

08.30 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

09.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ

09.15 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ

10.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

11.30 GYBERGIRL, ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

12.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ιστορίες του ωκεανού»

13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Γεύσεις της Ευρώπης»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

15.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θανάσης και το καταραμένο φίδι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΝΤΕΡΝΟΥ ΠΕΝΤΑΘΛΟΥ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γορίλες στην ομίχλη»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόκκινη αράχνη»

03.45 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ (Ε)

04.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)

05.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)

06.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.46 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

09.00 ΠΡΙΣΜΑ

11.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Ιππείς της Ουγγαρίας»

11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ «Λονδίνο»

12.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

15.45 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΤΙΒΟΥ

18.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σουίτ Τσάριτι»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ «Max Roach»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ

08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

09.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

10.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ

10.30 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

11.30 ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΟΥ MONTE CARLO

12.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 O ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

14.30 ΕΞΕΛΙΞΗ

15.30 ΝΟΣΤΟΣ

17.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

18.15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ «Λυών - Οσέρ»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 DESIGN 100%

22.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ ΜΠΑΡΛΕΪ ΜΠΑΡΟΝΣ

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σώμα γυναίκας»

02.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

02.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

03.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

05.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)

06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

07.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

11.30 ΒΟΛΤΡΟΝ

12.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1

14.40 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

15.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) (Συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Κλεοπάτρα ήταν Αντώνης»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ «Και μαζί και μόνος»

23.30 ΘΕΑΤΡΙΚΟ «Το ημέρωμα της στρίγκλας»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΤΟ ΗΜΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΣΤΡΙΓΚΛΑΣ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό»

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτωρ Μονκ: επιχείρηση γοητεία»

05.10 MOBILE FUN

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίψα για ζωή»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O πρίγκιπας και ο σέρφερ»

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζηλιάρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στεφανία»

23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Αμερικανός λυκάνθρωπος στο Λονδίνο»

03.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΟ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.15 TOGETHER

13.45 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

14.45 ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ Σειρά

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

01.15 APHRODISIA

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό παιχνίδι»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμπού»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.45 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά

06.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά

07.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)

08.30 C' EST LA VIE Ελληνική σειρά (Ε)

09.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Ξένη σειρά

10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

10.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξωγήινοι της συμφοράς»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά

15.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»

19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλαμπ χωρισμένων γυναικών»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική έκσταση»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ Ελληνική σειρά

05.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάστε το κορίτσι»

17.30 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

18.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή δοκιμασία»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίζοντας με τον θάνατο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ορειβάτης»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org