15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.25 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ζύθος
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Θανάσης Μπαλοδήμας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Γιώργο Σιούγα. Θα προβληθεί η βραβευμένη στη Δράμα ταινία του «B-movie», όπως και η ταινία του «Ψυγείο» που αναμένεται να διαγωνιστεί στο φετινό φεστιβάλ και κατ' αποκλειστικότητα εξασφάλισε για τους θεατές του ο «902»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με την Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Σε στέκια με καλή ελληνική και ξένη μουσική
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
13.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εαυτούλης μου»
20.00 PRE GAME
21.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ
17.30 ΑΘΗΝΑ, ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Καμάργκ»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
23.00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ «Ελα να σου πω»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ
08.01 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ
09.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΤΕΛΙΕ SHOW (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Γούπι Γκόλντμπεργκ»
17.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΩΝ ΟΛΙΒΙΕ
18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Oasis»
18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.15 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρρώστια του τόπου»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.45 SURVIVOR 3
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THE X-FILES
02.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.15 MOBILE FUN
03.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
04.45 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λαγοπόδαρος»
12.00 MISS NTAIZH (Ε)
13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΟΛΑ ΙΙΙ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΔΑΝΤΗ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφή μου, αγάπη μου»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα πλοκάμια του τρόμου»
00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω στην κόλαση»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος των μεγιστάνων»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετοιμος για όλα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στις εντολές»
01.00 ΟΙ ΑΛΛΟΙ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμόγελο που σκοτώνει»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ