Κυριακή 7 Σεπτέμβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.15 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O Βαγγέλης Κούτας, φιλοξενεί τον συγγραφέα Βασίλη Γκουρογιάννη, με αφορμή την έκδοση του 3ου μυθιστορήματος του Ηπειρώτη συγγραφέα «Βέβηλη πτήση». Ενα βιβλίο που σε αιχμαλωτίζει με τη λογοτεχνικότητά του και την πολιτική του τόλμη

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορός, τραγούδι, βιβλίο, ζωγραφική

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΪΚ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

24.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

00.10 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)

01.00 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επαναλήψεις
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Ντακάρ»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ «Ενας λαμπερός ήλιος»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ

00.50 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.01 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)

08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ «Αναπαραγωγή»

09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ

09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Μάικλ Ντάγκλας»

17.00 ΥΓΕΙΑ

18.00 DESIGN 100%

18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμπρότζιο»

02.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 ΥΓΕΙΑ (Ε)

05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.30 ΒΟΛΤΡΟΝ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

22.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

23.45 SURVIVOR 3

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 SURVIVOR 3 (Συνέχεια)

02.15 THE X-FILES

03.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

04.15 MOBILE FUN

04.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετραπέρατος»

12.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

13.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)

19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»

03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

11.00 ΓΙΑΓΚΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύφτος και γοητεία»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sugar time»

00.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό τρίο»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές αποστολές»

05.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)

11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οφθαλμόν αντί οφθαλμού»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος σε τρεις πράξεις»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.30 ΛΑΟΥΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλή δικαιοσύνη»

01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τυχοδιώκτες»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας
Ευρωεκλογές Ιούνη 2024
Μνημεία & Μουσεία Αγώνων του Λαού
Ο καθημερινός ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ 1 ευρώ