08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
19.00 ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΕΚΛΟΓΩΝ
20.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
14.05 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.20 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΒΑ ΛΑ Λέικερς - Μαϊάμι Χιτ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΒΑ (Συνέχεια)
20.25 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.15 ΑΡΧΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΙΣ
20.55 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.25 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
22.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΠΝΕΥΜΑ ΑΝΤΙΛΟΓΙΑΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
00.35 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
01.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ «θεατρική αποκέντρωση»
10.30 ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑΤΑ
11.01 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ
11.30 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
19.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 2000 (Ε)
20.00 Ο 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Το πανόραμα του αιώνα»
20.45 Ο 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Επιλογές»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
23.00 ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
23.30 ΨΥΧΟ-ΛΟΓΙΚΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Διαζύγιο α λα ιρανικά»
08.31 VIEWMASTER (Ε)
09.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 ΖΩΑ
10.15 ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΑΤΑ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣΜΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΩΝ
12.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (Ε)
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
20.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΠΟΡΤΑ Ηρακλής - ΑΕΚ
22.30 ΗΡΩΙΝΗ Νο 4
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Μαχαίρι στο νερό»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 Ο ΧΗΡΟΣ, Η ΧΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ
22.05 Α.Μ.Α.Ν.
23.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.20 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα γρανάζια του τρόμου»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλαβά φαντάσματα»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γορίλας»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αγόρι αλλιώτικο από τ' άλλα»
23.15 TALK SHOW
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τριπλ κρος»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς κανόνες»
04.30 CAMPIONATO (E)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.45 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.40 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.00 FIVE ON LINE
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 DUM SPIRO SPERO
17.00 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ για άτομα με προβλήματα ακοής
17.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
20.00 ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.35 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ
22.55 ΠΡΟΦΙΛ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 DUM SPIRO SPERO (Ε)
03.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
05.00 ΠΡΟΦΙΛ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΣΕΙΡΑ
16.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΠΟΡΤΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Απευθείας μετάδοση
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
02.30 ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ
03.00 ΣΙΜΠΙΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.20 ΜΠΑΡΝΕΪ
07.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.50 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
08.15 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
08.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 STAR - ΕΚΛΟΓΕΣ 2000
10.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
23.00 ΕΠΙ-ΘΕΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στον ουρανοξύστη»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριοι δρόμοι»
04.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ