08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
11.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
19.00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.30ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΕΚΛΟΓΩΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΜΟΥΜΙΝ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
14.05 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.20 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.30 NBA-JAM
20.00 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.05 ΑΡΧΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στέλλα»
01.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
01.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.10 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ «Οι ράτσες»
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΚΑΙΡΟΣ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΤΟΣ 2000 μ.Χ.
19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Μελίνα Μερκούρη»
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Η γενετική ταυτότητα του ανθρώπου»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
08.31 VIEWMASTER (E)
09.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 ΖΩΑ
10.15 ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΑΤΑ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣΜΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΩΝ
12.30 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασημένιος Μπρούμπι»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε φιλώ στο στόμα»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 Ο ΧΗΡΟΣ, Η ΧΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.15 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ 1999
23.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.05 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σκληρή πόλη»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύθυμος πειρατής»
05.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά του δρόμου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λούνα παρκ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καρποί της αποπλάνησης»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομο παιχνίδι»
04.30 CAMPIONATO (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.45 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.40 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.00 FIVE ON LINE
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 DUM SPIRO SPERO
17.00 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ για άτομα με προβλήματα ακοής
17.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
20.00 ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.35 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ
22.55 ΠΡΟΦΙΛ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 DUM SPIRO SPER (E)
03.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
05.00 ΠΡΟΦΙΛ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΣΕΙΡΑ
16.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ
21.45 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ
22.40 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ
23.40 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
02.00 ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ
03.00 ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
04.00 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.20 ΜΠΑΡΝΕΪ
07.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.50 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
08.15 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
08.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 STAR - ΕΚΛΟΓΕΣ 2000
10.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγός φαντασμάτων»
23.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πληρωμή με αίμα»
02.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΕΡΚ, ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ
05.30 ΤΖΟΝΙ ΚΟΥΕΣΤ