Κυριακή 5 Αυγούστου 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902 TV»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ

14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

19.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα

19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Τα πιο ενδιαφέροντα της βδομάδας

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDITERRANEO (E)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΒΕΡΕΝΙΚΗ

13.15 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θείος από τον Καναδά»

15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

16.00 BEACH VOLLEY: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΙΡΚΟΥΙ ΕΒΓΑ JUNIORS 2001

17.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Ε)

22.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

03.15 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

05.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

09.00 ΤΗΝΟΣ, ΣΤΟΥΣ ΗΛΙΟΥΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

09.55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ: Ο ΒΑΡΔΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

10.30 ΜΥΤΙΛΗΝΗ: Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΣΑΡΔΕΛΑΣ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ (Ε)

13.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς καταντήσαμε Σωτήρη»

17.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

19.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ

20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρήμα και αίμα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ART NET (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Αντρέα Σενιέ» του Ουμπέρτο Τζορντάνο

12.30 ATELIER

13.30 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

14.30 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΣΙΝΑΤΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΘΕΡΙΝΟ ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ

16.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ

17.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρά της θάλασσας»

23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

07.50 ΔΟΚΤΩΡ ΣΛΑΜΠ

08.20 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

08.45 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ

09.15 ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ

09.40 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ

10.05 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

10.30 ΜΠΑΜ ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑ (Ε)

11.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

12.00 SEX REVOLUTION (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

15.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανιψιός μου ο Μανώλης»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που έσπαγε πλάκα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοίχημα θανάτου»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέσα στ' άγρια θηρία»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.15 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)

05.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνή και ατιμασμένη»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 THIRD WATCH

16.15 PACIFIC BLUE IV

17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»

19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διπλή ζωή της Βερόνικα»

23.00 ΘΕΑΤΡΟ «Παθιασμένη γυναίκα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χιροσίμα»

05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

11.00 STATUS QUO (Ε)

12.05 HACKERS (Ε)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ρυπαίνοντας τη Μεσόγειο»

15.45 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

16.30 IN STYLE (Ε)

17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο κόσμος τρελάθηκε, το φαινόμενο Ελ Νίνιο»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ

18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον μετρ παρακαλώ»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 VIEW MASTER (E)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταραμένη γενιά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)

06.45 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

07.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

08.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ (Ε)

09.45 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)

10.30 ΑΛΛΗ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΑΛΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (Ε)

11.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)

12.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

12.30 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

13.15 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στην Αγρια Δύση 2»

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος με δύο πρόσωπα»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέμεσις»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 FASHION TV

05.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3481.000

06.15 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

10.35 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

11.10 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ

11.20 ΠΟΚΕΜΟΝ

12.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΤΡΟΜΑΡΑΣ

12.15 ΠΑΠΥΡΟΥΣ

12.50 ΕΞ-ΜΕΝ

13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ

15.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ

16.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ

17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΣΟΥΪΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

20.00 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ Η ΑΤΙΘΑΣΗ

21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Βγάλ' τον υπουργό απ' την πρίζα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «48 ώρες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φυλακές γυναικών: ώρα μηδέν»

03.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΝΓΚΕΡ

04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org