10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ Δεκαπενθήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
19.30 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Με τον Θανάση Παπαρήγα
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Κλασικές νότες με τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του καβαλάρη»
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Ε)
22.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταραμένη ώρα»
00.50 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
02.20 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
09.16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ: ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ «Αντιόχεια»
11.01 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
11.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
14.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
16.30 ΟΔΗΣΣΟΣ: ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
17.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΥΛΗΣ
19.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
23.00 Η ΜΟΔΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΟΛ ΜΠΟΟΥΛΣ
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
09.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
11.00 ΚΕΝΥΑ - ΣΑΦΑΡΙ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΔΟΚΤΩΡ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ
13.30 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
14.00 Η ΡΩΜΑΪΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
14.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Χαλκιδικής»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΕΑΤΕΡΝΤΑΛ
16.00 ΠΑΣΙΦΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
16.30 EUROMUSICA
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΔΟΚΤΩΡ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ
20.10 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εσκιμώα κρυώνει»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοί που μίλησαν με το θάνατο»
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της ανταρσίας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
05.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λαγοπόδαρος»
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του τρόμου»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σοφέρ με καμπύλες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
10.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)
10.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
11.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.20 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
23.20 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ (Συνέχεια)
01.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατσάλινη γροθιά»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FASHION TV (E)
06.30 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
09.20 ΜΠΑΜΠΑΡ
10.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
11.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.45 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρέμλινς»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αραμπέσκ»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδιέξοδο»
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ