Κυριακή 5 Αυγούστου 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη

20.45 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή της Τηλεόρασης του «902».

23.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902».

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ

08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)

12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)

13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίχτυα της ντροπής»

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Ε)

20.15 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.25 ΣΤΙΒΟΣ (συνέχεια)

22.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Τα βουνά του φεγγαριού»

01.45 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.50 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

02.20 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Απ' ευθείας μετάδοση)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπή «Η ερώτηση της ημέρας».
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ρωσία»

09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ «Κιλκίς»

10.00 ΕΛΛΑΔΑ: ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

10.30 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ

11.01 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

11.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

12.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ

14.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

16.30 ΟΔΗΣΣΟΣ: ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

17.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ

17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ART-NET (Ε)

18.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.10 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΥΛΗΣ

19.30 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)

20.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις και 12,00.
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

08.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

10.00 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ

10.30 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

11.00 ΚΑΡΑΪΒΙΚΗ

12.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

12.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ (Ε)

13.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΝΕΛΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΕΛΑΝΤΖΕΛΟ

13.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

14.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΡΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

16.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`

20.30 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ

21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

21.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ: ΚΑΛΑΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ρόλος της ζωής μου»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

16.35 SUPER GAME

16.40 ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ (Ε)

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 SUPER GAME

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

23.00 THE SEFERLEE SHOW (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξυπνάκιας»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)

05.30 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)

11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

12.15 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά με το ζόρι».

17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

22.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)

23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαταραγμένη προσωπικότητα»

02.00 DEEP IN THE CITY

03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)

04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)

05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)

18.30 HACKERS (Ε)

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαμένη πόλη»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

10.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

10.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

11.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

22.20 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

23.20 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ (Συνέχεια)

01.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Ε)

02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

02.30 FASHION TV

05.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3481.000

06.30 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

09.20 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

10.00 ΜΑΜΦΙ

10.20 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ

11.00 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

11.45 ΚΑΠΕΤΑΝ ΤΡΟΜΑΡΑΣ

11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.25 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρωμα γυναίκας»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γενναίος»

03.15 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΝΓΚΕΡ

04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org