Κυριακή 27 Μάη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/5
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Θησέας»

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Η ρακή θέλει το μάστορά της»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία του Β. Παπακωνσταντίνου (Α' μέρος)

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κοντά στο στρατιώτη»

20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Δ. Τσακνή, Λ. Μαχαιρίτσα και Φ. Πλιάτσικα

22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (E)

08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε) «Οι μακρινοί μας γείτονες»

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'

12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)

13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Μολύβια, ψαλίδια και όνειρα»

14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Νεανική σειρά

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΓΚΑΛΑ ΣΤΙΒΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ Απευθείας μετάδοση

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας α λα ελληνικά» Α' τηλεοπτική προβολή

24.00 DOCVILLE (Ε) «Αδριανού 11, Κερατσίνι»

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Πάτμος»

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οδός Ολυμπιονικών»

19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Λίμνη Κάρλα»

20.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΩΜΑΤΩΝ (Α' μέρος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 BLACK POWER MIXTAPE

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Βελονισμός και εναλλακτικές ιατρικές μέθοδοι»

10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (E) «Το ρόδο»

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο,τι λάμπει είναι χρυσός»

21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ «Πολλή βότκα για λίγη ώρα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Εθνικός διχασμός»

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

03.30 CINEMANIA (Ε)

04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 LOST Σειρά

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 RAISING THE BAR

02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 FRASIER

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 CSI, NEW YORK

02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθνική ασφάλεια»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ (Ε)

02.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»

08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)

09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)

11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναι σε όλα»

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.00 SUPERNATURAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chronicas»

04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org