Κυριακή 27 Μάη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 31/5
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Προμηθέας»

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο Νταρτανιάν και οι τρεις σωματοφύλακες» (1ο)

19.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γερανός»

20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τα ζώα από το φακό, Τα πουλιά

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Μίλτο Πασχαλίδη

22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)

08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ (Ε) «Το παιδί μέσα στον κύκλο του χρόνου»

10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'

12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)

13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)

14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Νεανική σειρά

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ Νεανική σειρά

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ

18.00 ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ «Απαγορεύεται το κάπνισμα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά και ψέματα στο σπίτι της Αλίκης»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

23.40 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Η ωραία Σύμη»

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οδός Μαραθωνοδρόμων»

19.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Ηλίας Ανδριόπουλος»

20.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΩΜΑΤΩΝ (Β' μέρος) Ντοκιμαντέρ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Φιλανθρωπία, διπλωματία και business»

23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 DIAMOND LEAGUE - ΣΤΙΒΟΣ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση από τη Ρώμη

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (E)

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ «Θρησκευτικές τελετές»

16.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγοροκόριτσο»

21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA «Από τη μικρή οθόνη στη μεγάλη»

01.00 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ... «Το μέλλον του σώματός μας»

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

03.30 CINEMANIA (Ε)

04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ

24.00 ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 RAISING THE BAR

02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 FRASIER

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ Κοινωνική εκπομπή

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Δραματική σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 EURO 2012 «Ελλάδα - Αρμενία» Απευθείας μετάδοση

23.10 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστική ζωή των λέξεων»

03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»

08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)

09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)

11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να με θυμάσαι» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Straightheads» Α' τηλεοπτική προβολή

04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org