Κυριακή 27 Μάη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 29/5
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Αργοναυτική εκστρατεία - Η επιστροφή του Ηρακλή»

07.40 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οδοιπορικό στο Βίκο»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ «Τάκης Μπίνης»

18.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκυλί των Μπασκερβίλ» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στη Μαρία Κάλας. Με τη Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)

08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' «Ο ταχυδρόμος των Ιμαλαΐων»

12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)

13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Τα πρώτα βήματα - το νηπιαγωγείο»

14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΑΛΩΣΗΣ ΤΗΣ ΚΩΝ/ΠΟΛΗΣ

20.00 ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η σκόνη του χρόνου»

00.15 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Κέρκυρα και Διαπόντια νησιά: Ερεικούσια, Μαθράκι, Οθωνοί»

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Ιωάννης Πασαλίδης»

20.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (Β' μέρος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)

08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ «Σαντιάγκο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ «Ιεροί Τόποι» (Β' μέρος)

16.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτευουσιάνικες περιπέτειες»

21.15 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ο Χίλαρι στο όρος Εβερεστ»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΣΗΜΕΙΟ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

03.30 CINEMANIA (Ε)

04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

06.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ Δραματική σειρά

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων

22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 LOST Σειρά περιπέτειας

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 RAISING THE BAR

02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 FRASIER

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΔΙΕΞΟΔΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 CSI, NEW YORK Σειρά

02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο πανικού»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύκολο χρήμα»

02.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

03.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»

08.00 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)

09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)

11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθυμίες στο παραπέντε»

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.00 SUPERNATURAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δικό μου Αϊντάχο»

04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org