Κυριακή 29 Νοέμβρη 2015
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/12
ΕΡΤ 1
Τηλ. 6066.000 - 6066.811

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΕΡΤSPORTS Εκπομπή

23.00 CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE

23.30 EUROLEAGUE HIGHLIGHTS

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το ανθρώπινο είδος: Η ιστορία όλων μας»

ΕΡΤ 2
Τηλ. 6066.000 - 6066.811

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (Ε)

11.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

12.30 TOP STORIES (Ε)

14.30 ART ERT

15.00 DANI'S HOUSE (Ε)

15.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ «Ιορδανία - Κορέα»

16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)

17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΠΙΣΙΝΑ 25μ. (Ημιτελικοί - Τελικοί)

19.00ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

20.00 MR. SELFRIDGE

21.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (Ε)

22.00 Η ΓΕΦΥΡΑ (Ε) Σειρά

23.00 ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (Νέα εκπομπή)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

15.45 ΣΠΑΤΑ LIVE

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά

23.15 THE 2NIGHT SHOW

01.15 VICE

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχραιμία»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Underworld: Η αναγέννηση» Α' τηλεοπτική μετάδοση

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

13.45 HOUSE Ιατρική σειρά

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Τηλεπαιχνίδι μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΝCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επόμενες τρεις μέρες»

00.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org