Κυριακή 3 Αυγούστου 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ «Οικολογία - Περιβάλλον»

07.55 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τρελή παρέα

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Νιντζάκια επ. 11ο

17.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Αφιέρωμα στη μανιάτικη κουζίνα

18.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Γιάννης Κότσιρας

18.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ανοιχτοί ορίζοντες: Ασπροπόταμος»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 (Ε) Περιπέτεια. Επεισόδιο 17ο

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)Εκπομπή αφιερωμένη στον Κώστα Παπαδόπουλο (1ο Μέρος). Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΝΤΑΟΥΝ

09.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ

10.31 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: ΑΡΧΑΪΚΟΣ ΛΥΡΙΣΜΟΣ

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Χτίζοντας μια αυτοκρατορία: Κίνα»

12.00 ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 PEPPER ANN

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

20.00 O ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΙΝΑ

21.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο κόσμος»

02.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 «Ιππασία, Τρίαθλο, Ξιφασκία, Σκοποβολή, Ποδηλασία σε δημόσιο χώρο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ «Ολυμπισμός, το δώρο της Ελλάδας»

11.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ «Σίδνεϊ 2000 - Οι μεγάλες στιγμές» - «Αθήνα 2004 - Οι μεγάλες στιγμές»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ «Τα αστέρια της Αθήνας - 2004»

14.00 OPENING THE GATES

15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Τελετή έναρξης - Απευθείας σύνδεση με το Πεκίνο

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Τελετή έναρξης (Ε)

-- Στις 18.00 και 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την Εϊμι»

02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 «Μπιτς βόλεϊ Ανδρών - Γυναικών»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

09.30 ΤΟ ΖΩΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ

10.00 ΕΞΕΛΙΞΗ

11.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Μπόρα-Μπόρα»

12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.30 ΛΕΥΚΑΔΑ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα κάνω πέτρα την καρδιά μου»

16.15 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.40 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

18.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ «Μεγάλες περιπέτειες»

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

19.50 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

20.15 ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

20.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σωφερίνες»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 TΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ

14.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH ΙV

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH ΙV (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος της μάσκας»

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 THE L WORD

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνταγή του έρωτα»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ - Best of

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS - Best of

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητής μαϊμού»

24.00 SEX AND THE CITY

00.30 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία: Η εκδίκηση»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πύλες του παραδείσου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BIG BANG (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

03.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥΣ ΕΑΥΤΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή του γιού»

22.45 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

00.45 SUPERNATURAL

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μάγισσες του Σάλεμ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org