Κυριακή 3 Αυγούστου 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ «Παράθυρο στο Σύμπαν» (Μέρος 5ο έως 7ο)

07.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν

17.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κύθηρα»

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ανοιχτοί ορίζοντες: Παραπόταμος»

18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε) Οχτωβριανή Επανάσταση και Γυναίκα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κυκλαδίτικα ειδώλια»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 (Ε) Περιπέτεια, επεισόδιο 16ο

21.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Χάικ Γιατζιτζιάν και το αρμένικο συγκρότημά του

22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τη θεατρική παράσταση του Νέαρχου Ιωάννου «SENZA STORIA»

23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Τσοπάνα Ρέιβ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τομ Τζόουνς»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ

12.00 ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

20.00 ΤΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Αστυνομική σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

10.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

11.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Ποδόσφαιρο Γυναικών «Γερμανία - Βραζιλία»

14.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Ποδόσφαιρο Γυναικών «Νορβηγία - ΗΠΑ»

16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Ποδόσφαιρο Γυναικών «Παραγουάη - Νιγηρία» (Μ)

18.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Ολυμπιακός - Ρασίνγκ Σαντατέρ» Απευθείας μετάδοση

- Στις 18.00 και 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.05 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ «Οι γυναίκες στους Αγώνες» (Α΄ και Β΄ μέρος)

02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΧΟΡΕΥΕΤΕ;

09:30 ΤΟ ΖΩΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ

10.00 ΕΞΕΛΙΞΗ

11.00 ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

11.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Ποδόσφαιρο γυναικών «Αργεντινή - Καναδάς»

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 Ποδόσφαιρο γυναικών «Κίνα - Σουηδία»

16.40 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

18.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

18.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

19.50 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

20.15 ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

20.45 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

21.15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ

14.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH ΙV

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH ΙV (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο κόλπο»

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 DR 90210 III

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι νονοί της νύχτας»

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ - Best of

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS - Best of

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές χωρίς όρια»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ζωή»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιορίλε»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BIG BANG (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

03.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μυστικά που σκοτώνουν»

23.45 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

00.45 SUPERNATURAL

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sci-fighter»

04.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

05.00 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org