Κυριακή 3 Αυγούστου 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ «Παράθυρο στο σύμπαν» (Μέρος 1ο έως 4ο)

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ (Ε) Με την Εφη Μάτζαρη. Θέμα: Καρέκλες (2ο μέρος)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί για τα μελανώματα με τον Νίκο Σταυριανέα, καθηγητή Δερματολογίας Πανεπιστημίου Αθηνών. Τα μέτρα πρόληψης και τα προειδοποιητικά συμπτώματα

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Λαύριο, η αρχαία σκουριά»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γιάννη Ευσταθίου

20.30 «ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ» Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 6ο

21.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Νίκος Πορτοκάλογλου, Π. Θαλασσινός, Ε. Τσαλιγοπούλου

22.05 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί το χοροθέατρο ΑΜΑΛΓΑΜΑ

22.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Σέριφος, Παναγιά...»

23.05 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου. Εκπομπή αφιερωμένη στον Βασίλη Αυλωνίτη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΝΤΑΟΥΝ

09.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπράιαν Γουίλσον» Β΄ μέρος

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ (Ε)

13.00 ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

20.10 ΤΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ

21.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Αστυνομική σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

10.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

11.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός, τρελός πειρατής»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ντελικανής»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκή καταιγίδα»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.15 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ «Η Ντριμ Τιμ του μπάσκετ των ΗΠΑ» (Α΄ και Β΄ μέρος)

02.15 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΧΟΡΕΥΕΤΕ;

09:30 ΤΟ ΖΩΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ

10.00 ΕΞΕΛΙΞΗ

11.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ

12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.30 ΝΗΣΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΙΣ

16.35 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

17.00 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ

17.30 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

19.50 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

20.15 ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

20.45 THE HISTORY CHANNEL «Κυνηγοί αρχαίων τεράτων»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 CINEMANIA (E)

24.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ

14.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH ΙΙΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH ΙΙΙ (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Popstar» Α΄ τηλεοπτική προβολή

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 DR 90210 III

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το επίτιμο μέλος»

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ - Best of

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS - Best of

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια της Γης»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδίστακτος δολοφόνος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BIG BANG (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

03.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αντικαταστάτες»

00.30 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυρίσματα της τύχης»

05.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org