Κυριακή 17 Ιούνη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή

19.30 IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη

20.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ

08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑΡΝΙΑ

16.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Γαλλία - Ελλάδα

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ

18.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)

20.00 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

21.15 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ

22.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Ιταλία - Γιουγκοσλαβία

20.35 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

00.35 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

00.40 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ

01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.30 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ «Στο φως του Απόλλωνα - Δελφοί»

10.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ

11.01 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ

18.30 ΟΙΝΟΠΟΙΗΜΑΤΑ «Δράμα - Chateau Λαζαρίδη»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

19.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ «Χιλή» (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΝΕΑΝΤΕΡΝΤΑΛ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

03.00 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Ντομέχ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Φαλακρό»

08.30 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

09.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

13.30 ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΟΚΤΩΡ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ

20.10 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 ΕΚΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

21.00 EVIVA

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Βόιτσεκ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.35 SUPER GAME

16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ

21.45 ΑΛΙΚΗ

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

22.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της λίμνης»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)

10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στον παράδεισο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ

17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ

18.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορία μιας ζωής»

23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

24.00 TALK SHOW

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αστεία ληστεία»

03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)

08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο συνωμότης»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONA GRATA

22.00 DE FACTO

23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Black Jack»

23.00 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουλ του θανάτου»

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.40 ΜΟΝΙΚΑ

06.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

07.00 ΑΡΘΟΥΡ

07.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ

08.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

08.45 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

08.55 ΜΟΝΙΚΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

16.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

20.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διώκτης»

23.30 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό μασάζ»

02.30 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ

03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ

04.15 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org