08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
19.30 IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
20.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑΡΝΙΑ
16.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Γαλλία - Ελλάδα
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ
18.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)
20.00 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.15 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ
22.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Ιταλία - Γιουγκοσλαβία
20.35 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
00.35 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.40 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.30 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ «Στο φως του Απόλλωνα - Δελφοί»
10.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
11.01 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
18.30 ΟΙΝΟΠΟΙΗΜΑΤΑ «Δράμα - Chateau Λαζαρίδη»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ «Χιλή» (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΝΕΑΝΤΕΡΝΤΑΛ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
03.00 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Ντομέχ»
08.01 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Φαλακρό»
08.30 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
09.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
13.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
13.30 ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΔΟΚΤΩΡ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ
20.10 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΕΚΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
21.00 EVIVA
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Βόιτσεκ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
21.45 ΑΛΙΚΗ
22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
22.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της λίμνης»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στον παράδεισο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ
18.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορία μιας ζωής»
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
24.00 TALK SHOW
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αστεία ληστεία»
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο συνωμότης»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 DE FACTO
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Black Jack»
23.00 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουλ του θανάτου»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 FASHION TV
06.40 ΜΟΝΙΚΑ
06.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
07.00 ΑΡΘΟΥΡ
07.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
08.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.45 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
08.55 ΜΟΝΙΚΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
20.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διώκτης»
23.30 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό μασάζ»
02.30 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
04.15 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ