Κυριακή 17 Ιούνη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ

08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ «Τα ψάρια»

14.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Γερμανία - Ελλάδα

16.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (Ε)

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

20.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

21.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Γιουγκοσλαβία - Ουγγαρία

22.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Ελλάδα - Κροατία

23.35 ΑΝΝΑ ΚΑΡΕΝΙΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (Ε)

01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ «Η Κυρά της Ρούμελης»

10.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ

11.01 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ

11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΤΡΕΧΑ - ΓΥΡΕΥΕ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ «Κούβα» (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Bod Marley»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400-299.700

08.01 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΒΙΟΤΟΠΟΙ

08.30 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ

09.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

13.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

13.30 ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ JUTLAND

14.00 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.10 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

20.30 DESIGN X-treme (Ε)

21.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ

21.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ

22.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

23.30 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.35 SUPER GAME

16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.35 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ (Ε)

22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΑΒΩΝΟΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεικτή ταξιαρχία»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)

05.30 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)

10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τα λουλούδια»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ

17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ

18.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε εχθρικά ύδατα»

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάμα σπαθί»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 DEEP IN THE CYTY

03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)

08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 HACKERS

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμα, η ανύπαντρη προξενήτρα»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONA GRATA

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη γοητεία»

23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 HACKERS (Ε)

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6994.224 - 6994.300

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ

21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

23.20 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)

01.30 ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (Ε)

02.30 ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.40 ΜΟΝΙΚΑ

06.45 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

07.00 ΜΠΑΜΠΑΡ

07.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

08.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

08.45 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

08.55 ΜΟΝΙΚΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΙΖΑΜΠΕΛ ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

16.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

20.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή εκτός έδρας»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελικό ξεκαθάρισμα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ

02.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ

04.15 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ(7/10/2001)
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ(13/5/2001)
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ(6/5/2001)
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ(29/4/2001)
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ(1/4/2001)
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ(21/1/2001)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org