Κυριακή 17 Ιούνη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)... με τον Βαγγέλη Κούτα

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με τη Νάνσυ Σογοπούλου

19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7791.626

06.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

08.30 ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ Ξένη σειρά

08.45 ΣΙΝΕΑΚ «Λάσι, μια νέα αρχή»

10.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο δάσκαλος»

11.30 ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ Ξένη σειρά

12.30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΝΕΩΝ ΧΟΡΕΥΤΩΝ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδικημένη»

15.35 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Βασίλης Λογοθετίδης»

16.30 ΣΤΙΒΟΣ - «ΜΠΡΟΥΝΟ ΤΖΑΟΥΛΙ»

17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ

19.00 ΣΤΙΒΟΣ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.10 ΣΤΙΒΟΣ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Συνέχεια)

21.30 9ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΝΕΩΝ ΧΟΡΕΥΤΩΝ ΤΗΣ EUROVISION

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 9ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΝΕΩΝ ΧΟΡΕΥΤΩΝ ΤΗΣ EUROVISION (Συνέχεια)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ψάρι στο όνειρό μου»

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δον Ζουάν»

03.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)

04.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε)

11.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

12.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.30 ΟΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΛΥΡΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σιδηρούν προσωπείον»

17.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000

20.15 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρόνος 3, επανάσταση στα άστρα»

23.30 Ω! ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τα μάτια του έρωτα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

08.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ

12.00 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)

12.30 Ε-LIFE (Ε)

13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΝΟΣΤΟΣ

17.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;

17.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

18.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ

18.30 DESIGN X-TREME

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το επόμενο καλοκαίρι»

22.30 BLUES

23.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

09.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ

09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ Κινούμενα σχέδια

10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ Σειρά

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1

14.15 KAI OI ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

16.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλίμονο στους νέους»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 σε 5΄

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1

21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κα Νταπφάιρ»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρίζοι λύκοι»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολέγιο αρρένων»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

03.45 Η ΘΥΣΙΑ Σειρά (Ε)

04.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΚΑΡΟΥΣΕΛ

07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φωνή μιας αθώας»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - GRAND PRIX EUROPE

15.15 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

16.30 LA HEAT Ξένη σειρά

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουράστηκα να σ' αποκτήσω»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»

23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι χωρίς επιστροφή»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αόρατος μπαμπάς»

04.00 ΤΑΜΠΟΥ Ξένη σειρά

05.00 CALL OF THE MOUNTAIN Ξένη σειρά

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

08.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)

09.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Ε)

10.00 NTOKIMANTEP ΣΤΟ ALTER «Βενετία, ώρα μηδέν»

11.00 NTOKIMANTEP ΣΤΟ ALTER «Κρίστι, η ιστορία μιας υπέρβαρης»

12.05 TURBO

13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...

16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ

17.00 VIEW MASTER Ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ

18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη βεντέτα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American tigers»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6994.224 -6994.300

06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά

08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)

09.30 DISNEY CLUB

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Πέγκι Σου παντρεύτηκε»

13.00 MEGA STAR

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.20 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

15.30 TRACTION

16.20 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»

23.15 PRIVE

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρονικό μιας εξαφάνισης»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γίγας κυλισμένος στο βούρκο»

04.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.15 ΑΝΙΜΑΝΙΑΚΣ

06.35 ΤΑΪΝΙ ΤΟΟΝΣ

07.00 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ

07.10 ΚΑΣΠΕΡ

07.30 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ

07.55 ΜΟΝΙΚΑ

08.00 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

08.10 ΑΡΘΟΥΡ

08.40 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ

09.25 ΠΟΚΕΜΟΝ

10.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ

10.10 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

10.45 ΜΟΝΙΚΑ

10.50 ΜΠΑΜΠΑΡ

11.25 ΜΟΝΙΚΑ

11.30 ΠΟΚΕΜΟΝ

12.10 ΜΟΝΙΚΑ

12.15 ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ

12.50 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ

13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

14.00 ΖΙΝΑ

15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ

17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΓΟΥΙΛ & ΓΚΡΕΪΣ

20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

21.00 ΟΙ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζάμπο Τζετ στο τρίγωνο του διαβόλου»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί της διαβολικής χήρας»

02.30 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ Σειρά

03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ

04.15 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ Σειρά

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(15/9/2002)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(27/5/2001)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(24/3/2001)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(11/3/2001)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(11/2/2001)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(28/1/2001)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org