Κυριακή 17 Ιούνη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902 TV»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ

14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

19.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα

19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Παρουσίαση αγώνων Α' Κατηγορίας

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDITERRANEO (E)

07.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.45 MIA ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ

12.15 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

12.45 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ

13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ

14.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Σλοβακία - Ελλάδα (Ανδρες)

16.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Ελλάδα - Ιταλία (Γυναίκες)

17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

19.00 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 ΣΤΙΒΟΣ (Συνέχεια)

21.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Ουγγαρία - Ιταλία (Ανδρες)

22.15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΜΠΑΝΤΙ ΦΑΡΟ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πιο καλός καθηγητής»

02.10 NBA JAM

02.40 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

04.40 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 7 ΜΜΕ

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταφερτζής»

16.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΕΥΡΩ

20.15 ΚΟΣΜΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οθέλος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Τουραντό» του Τζάκομο Πουτσίνι

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέροχε μεγάλε μπαμπά μου»

17.00 WOMAN

17.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 DESIGN FOREVER

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.00 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ - Ο ΜΑΓΟΣ ΤΗΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗΣ

20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τρομερή τάξη 9Β»

22.30 Ο ROSS DAILI ΣΤΑ ΣΤΑΓΕΙΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

09.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ

09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ

10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.00 ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 3

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μανωλιός ξαναχτυπά»

17.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ Νο3»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω μου σ' έχω σατανά»

23.15 ΜΠΑΜ

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Χ-FILES

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γελαστός νεκρός»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εύθυμος φαντάρος»

05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΚΑΡΟΥΣΕΛ (Ε)

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεραϊδο-ιστορίες: ένα αληθινό παραμύθι»

16.30 PACIFIC BLUE IV

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στουρνάρα 288»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαφή»

24.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

03.00 TWIST! (Ε)

04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)

05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

11.00 STATUS QUO

12.05 HACKERS - BEST OFF

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 6+1

15.45 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

16.30 IN STYLE

17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ

18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του πατέρα μου»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ «Νέλσον Μαντέλα» (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μυστηριώδης θάνατος της Θέλμα Τοντ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ

08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ

11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)

11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

13.00 ΕΥΡΩ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνο για σένα»

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι μπόι αγάπη μου»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενταση»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά ανυπαρξία»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.15 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ

08.50 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ

09.15 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

10.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ

10.10 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

10.50 ΜΠΑΜΠΑΡ

11.30 ΠΟΚΕΜΟΝ

12.15 ΠΑΠΥΡΟΥΣ

12.50 ΕΞ-ΜΕΝ

13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

14.00 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525

14.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ

15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΓΟΥΙΛ & ΓΚΡΕΪΣ

20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ

22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.45 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρέιβεν»

02.00 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ

03.30 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ

04.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ(30/7/2005)
ΣΑΒΒΑΤΟ(26/6/2004)
ΚΥΡΙΑΚΗ(18/11/2001)
ΚΥΡΙΑΚΗ(5/8/2001)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(24/6/2000)
TV(1/4/2000)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org