Σάββατο 7 Γενάρη 2012 - Κυριακή 8 Γενάρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 9
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά (3ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Κινέζοι μοναχοί»

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Θανάση Γκαϊφύλλια

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ Ξένη σειρά (1ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ

11.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»

13.30 MEDITERRANEO

14.00 ΘΕΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Αννυ»

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Walter the Greek»

17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «I would like to give you my heart forever ΖΗΤΑ-ΜΙ»

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Στέλιος Ράμφος: Μια συζήτηση για τη σύγχρονη τέχνη και την εποχή της κρίσης»

20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κριστιάν Μπολτάνσκι»

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το μέσο»

21.30 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Slumdog Millionaire» Α' τηλεοπτική προβολή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Locomondo»

00.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «City Folk»

01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας την απαγορευμένη πόλη» Α' τηλεοπτική μετάδοση

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

11.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ-ΣΥΜΠΑΡΑΓΩΓΗ (Ε) «SOS! Ζώα σε κίνδυνο»

13.00 NETWEEK (Ε)

14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ: ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ (Ε)

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Καβάλα - Ολυμπιακός»

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλυπητήρια, προσλαμβάνεστε» Α' τηλεοπτική προβολή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Εγκλήματα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ

08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

09.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

10.00 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

11.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.40 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΡΜΕΝΙΑ, Η ΓΗ ΤΟΥ ΝΩΕ

14.30 ΑΓΓΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ « Μπέρμιγχαμ - Γουλβς»

16.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»

18.50 PRE GAME

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «ΠΑΟΚ - Ικαρος Καλλιθέας»

21.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ «Σουίντον - Γουίγκαν»

00.45 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ (Ε)

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 CINEMANIA (Ε)

03.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)

04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 THE AMAZING RACE

07.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

09.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημοφιλής κατά τύχη»

15.40 COOK SMART BY COCA-COLA (Ε)

15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

22.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.10 ΟΛΑ 12+ Εκπομπή

01.20 ΑΝΤ1 NEWS

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φαντάσματα του Γκόγια» Α' τηλεοπτική προβολή

03.50 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

05.30 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε) Κωμική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

07.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

08.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)

09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΝΗΣΟΣ 2: MAKING OF

14.40 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.10 AMERICAN IDOL

17.00 ΔΕΛΤΙΟ - ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξ και Εμα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST

21.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ CELEBRITES (Ε)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιλουστρασιόν» Α' τηλεοπτική προβολή

01.00 JOINED AT THE HEAD

02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.30 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

11.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

12.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»

17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU

18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες του δάσους 2»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά μυστικά»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.10 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά

06.50 STARLAND «Οι σούπερ ήρωες», «Yin Yang Yo!», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Polly pocket», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teen days», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «ΒΕΝ 10: Ultimate Alien», «Οι περιπέτειες του Μax», «Gormiti», «Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντάροι για κλάματα»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 THE BIG BANG THEORY

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 MERCY Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέφυρα για την Τεραμπίθια»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονή»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κελί 2» Α' τηλεοπτική προβολή

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της εξουσίας»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org