07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 Η ΖΩΗ ΜΟΥ Ξένη σειρά (1ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου.
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 Η ΦΥΣΗ Ξένη σειρά (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΕΛΑΪΝ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ (Ε)
10.00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ (Ε)
10.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Η σκάλα του Βραδέτου»
11.00 Η ΚΟΡΕΑΤΙΚΗ ΛΕΟΠΑΡΔΑΛΗ (Ε)
12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ «Οι ερημίτες της θάλασσας»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
15.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 CHANGES (Ε)
17.15 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
19.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)
20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Πέτρος Μάρκαρης»
22.00 DOCVILLE «Ασκληπιού 24, Αθήνα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη μέρα της υπόλοιπης ζωής σου»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Κολοσσός - Παναθηναϊκός» Απευθείας μετάδοση
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)
20.00 ΟΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (Ε) Γ' μέρος
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ (Ε) «1943-1944: Οι μαρτυρικές μέρες της Αντίστασης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Σειρά
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
09.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
09.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ «Στα κάρβουνα χωρίς ψησταριά»
10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ; «Μελλοντικές πτήσεις»
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
17.50 PRE GAME
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Αρης - Περιστέρι»
20.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
20.45 ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ «Μογγολία»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 LEAGUE CUP ΑΓΓΛΙΑΣ «Μάντσεστερ Σίτι- Λίβερπουλ» Απευθείας μετάδοση
23.45 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Βραζιλία»
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...(Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 THE AMAZING RACE
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 MERLIN
18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ
22.00 FAB 5
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 ELI STONE Κοινωνική σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 REAPER Νεανική σειρά
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 THE BIG GAME
02.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ Σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER - RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 50-50 (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
19.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
21.50 JUNIOR MASTERCHEF
23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρο γεράκι: η κατάρριψη»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
03.15 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (E)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR
15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη Νοηματική
17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή 3»
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.30 SUPERNATURAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μία ξένη ανάμεσά μας»
04.45 MEDIUM