Σάββατο 7 Γενάρη 2012 - Κυριακή 8 Γενάρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/1/2012
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια

07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.05 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα προβληθεί η παιδική θεατρική παράσταση «ΦΛΑΝΤΡΩ» του Παντελή Χορν

19.10 ΛΑΪΚΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ Καλό λαϊκό τραγούδι με τους Αχιλλέα Γκουγκουστάμο και την «Αλλιώτικη Κομπανία»

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της Τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι και τους δημιουργούς του. Με τον Πάρη Μήτσου

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ

08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ

09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΕΛΑΪΝ

09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

10.00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ (Ε)

10.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

15.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΝΙ

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ (Ε)

17.00 CHANGES «Φινλανδία» (Ε)

17.15 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)

20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)

21.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι το πλοίο»

00.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΣΥΜΠΑΡΑΓΩΓΗ

00.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Ν. Ορλεάνη» Α' μέρος

20.00 ΒΙΧΤΕΡΛΕ, Ο ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ ΤΩΝ ΜΑΛΑΚΩΝ ΦΑΚΩΝ ΕΠΑΦΗΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Ξένη σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

08.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

09.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

09.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ 5 ΥΛΙΚΑ

10.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

10.30 ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ «Νεμέα»

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΚΡΙΝΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ «Ο ευφυής χιμπαντζής»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;

16.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οχι κύριε Τζόνσον»

20.45 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 THE AMAZING RACE

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 MERLIN

18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ & ΩΡΑΙΟΣ

22.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

23.15 ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ

00.15 ELI STONE Κοινωνική σειρά

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 REAPER Νεανική σειρά

02.30 ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΑΘΟΥΣ

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.45 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λέσχη των αυτοκρατόρων»

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ξένη σειρά

01.00 THE BIG GAME (Ε)

02.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ Σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

15.50 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ

19.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ

21.50 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποπλάνηση ενός ξένου»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 L.A.P.D. (E)

02.30 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)

03.30 METROPOLIS (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο δαίμονας της Ταζ-μάνια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Νεανική εκπομπή

15.45 ΜΙΛΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πληροφοριοδότης»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο τέλος της νύχτας» Α' τηλεοπτική προβολή

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Prey»

04.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org