07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΤΣΙΒΙΛ Ξένη σειρά (2ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων, με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στη Σοφία Εμφιετζή. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρίτος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.15 ΚΟΚΚΙΝΟ - ΚΙΤΡΙΝΟ - ΜΠΛΕ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ «Διαχείριση απορριμμάτων»
11.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε)
12.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
13.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ «Μακεδονικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης - Θεσσαλονίκη»
14.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ «Η λατέρνα»
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποπ σταρ»
16.30 1ο KOSMOS FESTIVAL (Ε)
17.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18.00 ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ, ΤΟΠΟΣ ΜΝΗΜΗΣ: ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
19.00 ΜΟΡΦΕΣ ΖΩΗΣ, ΜΟΡΦΕΣ ΠΝΟΗΣ
20.00 ORIENT EXPRESS «Μαρντίν: η ζωή στο βυθό»
21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)
23.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
00.30 ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ, ΤΟΠΟΣ ΜΝΗΜΗΣ: ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (Ε)
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ «Πειραιάς ή Κορδελιό, Κυδωνίες ή Αϊβαλί»
17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Ακρωτήρι 1967: η αποκάλυψη μιας χαμένης πόλης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΛΙΠΕΡΤΟΝ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Αμοργιανό μου πέραμα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 7o ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ 2007
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήρθε το δολάριο»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύοντας μ' έναν ξένο»
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Το πανηγύρι του Αϊ-Συμιού»
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 BALKAN EXPRES (Ε)
05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
12.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο αδέλφια, οι γυναίκες τους και μια ερωμένη»
15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 DANCING WITH THE STARS: THE SHOW
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Vanilla sky»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.50 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
03.50 ΛΟΛΑ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 MOBILE FUN
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
06.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
07.30 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
08.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
09.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
12.50 STARS SYSTEM
13.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 GREEK IDOL (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεκαπέντε λεπτά»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεκατριών»
01.15 CELEBRITY HELLENIC STARS OF POKER (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεκατριών» (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.20 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
12.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
13.15 TRACTION Εκπομπή για το αυτοκίνητο
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζάκι Τσαν: Αν θυμηθείς, πέθανες»
17.15 50-50 (Ε)
18.15 FIFTY FIFTY (Ε)
19.00 FOOD AND THE CITY
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΧΧΧ: ο απόλυτος πράκτορας»
23.15 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
02.00 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
03.30 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Urban Vermin», «Πόκεμον», «Σούπερ Looney Tunes», «World of quest», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Lazy town», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Βen 10: Alien Force» «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.45 ΕΠΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 4» (Α' προβολή)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλάβετε τον Κάρτερ»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με την πρώτη ματιά»