Κυριακή 22 Μάη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα προβληθεί η θεατρική παράσταση «ΤΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΝΗ»

19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καλαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει η Ελένη Στεργιοπούλου και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) «Μέγας Αλέξανδρος»

08.30 ΚΑΡΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ (Ε)

09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)

09.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)

10.45 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ

17.00 ESCAPE

18.45ART@ERT.GR

19.00 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

21.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Από δεύτερο χέρι»

22.00 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ Μουσικό ντοκιμαντέρ

23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις κούκλες κι εγώ»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Αννα Διαμαντοπούλου»

24.00 15λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) Ξένη σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ «Γίγαντες των βουνών»

11.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Βραζιλία»

11.30 ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ

12.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Ρόδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 BURT WOLF: Ο,ΤΙ ΤΡΩΜΕ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θ.Β. φαλακρός πράκτωρ επιχείρηση Γης Μαδιάμ»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

01.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΚΑΛΥΜΝΟΣ: ΓΙΑ ΗΡΕΜΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΕΙΣ

04.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

19.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ

23.00 REAL HOUSEWIVES OF ATHENS

24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας

01.00 ANT1 NEWS

01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.20 AMERICA'S GOT TALENT

02.20 REAL HOUSEWIVES OF ATHENS (Ε)

03.20 ΛΟΛΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ (Ε) Κωμική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τουρνουά δολοφόνων»

01.00 THE BIG GAME

02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

18.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (τελευταίο επεισόδιο)

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φανατικός»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)

02.40 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

03.40 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Η μικρή Πούκα»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Ζορό»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν» Πολεμικό δράμα

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομακτικά μυστικά» Ψυχολογικό θρίλερ


Κορυφή σελίδας
Ευρωεκλογές Ιούνη 2024
Μνημεία & Μουσεία Αγώνων του Λαού
Ο καθημερινός ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ 1 ευρώ