06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «NORBIT»
15.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 DANCING WITH THE STARS Πρεμιέρα
01.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
02.00 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 STARS SYSTEM
15.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Στο τέλος του κόσμου»
00.15 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
01.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.30 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή (E)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
11.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
11.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε) Σειρά
18.00 ΔΙΚΑΙΩΣΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MUSIC SCHOOL
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάδικος»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περίπολος θανάτου»
03.30 HAWTHORNE Ξένη σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Mucha Lucha», «Young Justice», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Η Μία κι εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Fairytopia - Mermaidia» (β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Angry Birds», «Daffy Duck Show»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν το σκύλο με τη γάτα»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 2 BROKE GIRLS Νέα ξένη σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HOUSE Ιατρική σειρά
18.45 ARROW Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπακαλόγατος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος Σαμουράι»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος βαρώνος»