08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
11.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
12.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ «Με τον Νίκο Οικονομίδη στις Κυκλάδες»
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αεροπλανάκι που μου χάρισε ο μπαμπάς μου»
16.45 Η ΤΡΙΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
18.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ «Ρόπτρο»
19.00 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΡΑΔΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΝ Ντοκιμαντέρ
ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ: «Μετά την πτώση του Τείχους» (Μ)
20.30 ΚΟΥΝΕΛΙ Α ΛΑ ΜΠΕΡΛΙΝ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΖΕΙ Ο ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ζωές των άλλων» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω ξανά»
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Πολιτιστική εκπομπή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ
19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής
20.00 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα»
07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ «Ξύλινα ζωγραφιστά όνειρα»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε) «Μέγας Αλέξανδρος»
11.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε) «Ελένη»
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Πτηνοτροφία»
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Ανθρωπος όταν αγαπά»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Αθαμάνιο Τζουμέρκων Αρτας»
18.00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε) «Δίχτυ»
18.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφες μέρες»
21.00 BALKAN EXPRESS
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Little city»
01.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
06.40 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
08.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
09.40 WIPE OUT (Ε)
10.40 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
11.50 BLACK OUT (Ε)
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς και ο Αϊ - Βασίλης»
15.30 OREO COOKIENG Εκπομπή ζαχαροπλαστικής
15.45 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 DANCING WITH THE STARS Μουσικοχορευτικό talent show
00.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.30 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.15 JAMIE'S FAMILY X-MAS
16.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγοι και δράκοντες»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέλειο έγκλημα»
01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 CSI, MIAMI Σειρά
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος μιλάει τώρα»
16.50 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρέχει κεφτέδες» Α' τηλεοπτική προβολή
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άθλιοι»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρέχει κεφτέδες»
03.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Η λαμπερή ζωή της Barbie» «Barbie: τα πιο γλυκά Χριστούγεννα» (Α' μέρος), «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Monster High: Τα γενέθλια της Ντρακουλόρα»
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου, ο θρύλος του φαντάσματος»
16.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.05 FLORICIENTA Νεανική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξυπνάκιας»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτια ερμητικά κλειστά»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη αδρεναλίνης»