Σάββατο 26 Μάρτη 2011 - Κυριακή 27 Μάρτη 2011 - 1η έκδοση
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/3
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΒΑΛΙΕΒ Ξένη σειρά (3ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Στην εκπομπή θα παρουσιαστεί αναλυτικά η μελέτη του Δημήτρη Νικορέτζου για τον ποιητή Νίκο Καββαδία. Επιμ.-παρουσίαση: Αννεκε Ιωαννάτου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προκυμαία» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.30 ΚΑΡΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ

10.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (Ε)

10.30 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σοφερίνες»

13.30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ

14.00 PEDAL

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

15.30 ΣΤΙΤΣ (Ε)

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

17.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

18.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

19.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΤΕΝ ΤΕΝ

20.00 ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ

21.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βανίλια και σοκολάτα»

23.15 DOC ON AIR «Εμπόριο οργάνων»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθάνατη αγαπημένη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΥΘΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΧΝΗ «Ο μανδύας του σαμάνου»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας τη γυναίκα της ζωής μου»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Το πρώτο 48ωρο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 08.00

07.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ

08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

11.30 ΦΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

12.30 ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... Ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE «Βέροια - Ιωνικός»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταφερτζής»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

01.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Επιβίωση»

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)

05.30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΙΚΗΝΑΣ ΤΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

06.30 BALKAN EXPRESS (E)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

19.00 DANCING WITH THE STARS DAILY Ψυχαγωγική εκπομπή

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΗ ΝΥΦΗ

22.00 WIPE OUT (Ε)

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΟΛΑ 11

02.30 ΑΝΤ1 NEWS

02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.50 EUROPEAN POKER TOUR

03.50 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

05.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσενικό ζιγκολό»

22.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

23.50 SEX AND THE CITY

01.00 THE BIG GAME

02.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 THAT'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 PSYCH Αστυνομική σειρά

03.15 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά

04.15 ΖΙΝΑ

05.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΤΟ ΝΗΣΙ

23.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

01.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.30 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»

23.30 THE MENTALIST Δραματική σειρά

00.30 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

01.30 NIP TUCK Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλάσμα 2»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος μέσα στην καταιγίδα»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org