Σάββατο 26 Μάρτη 2011 - Κυριακή 27 Μάρτη 2011 - 1η έκδοση
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά (2ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας. Με τον Κώστα Ψωμιάδη

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ Ξένη σειρά (6α)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Κόκκινο - Κίτρινο - Μπλε»

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Οικογενειακή σειρά

10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)

11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Η αλεπού και το κυνηγόσκυλο 2»

13.30 MEDITERRANEO

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»

15.30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (Ε)

15.45 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

16.45 PRE GAME

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Μαρούσι - Αρης»

19.00 ΠΟΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Βουλιαγμένη - Παλαιό Φάληρο»

20.10 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Η κυρία Χέντερσον παρουσιάζει» Α' προβολή

23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Μια νύχτα μαζί» και «Το σημάδι της ζωής»

24.00 ΜΙΜΗΣΙΣ ΠΡΑΞΙΣ Νέα εκπομπή για το θέατρο

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

11.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ; (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΤΕΚΜΗΡΙΟ «Εξομολογήσεις ενός οικονομικού δολοφόνου»

14.00 ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΜΥΘΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΧΝΗ «Κρυστάλλινο κρανίο»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο, ο τρομερός»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

Στις 24.00 πεντάλεπτο Δελτίο Ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Γη χωρίς κυριότητα»

08.00 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

08.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Λεοπαρδάλεις»

09.00 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ «Σικελία, χωρίς μαφία»

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Ηλιούπολη - Δόξα Δράμας»

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζαβολιάρα»

18.30 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

20.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ «Καβάλα»

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντο όπως ο Μπέκαμ»

01.00 ΟΝΤΡΕΪ ΧΕΠΜΠΟΡΝ - Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΟΝΤΡΕΪ Ντοκιμαντέρ

02.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Μουσική εκπομπή

03.30 ΤΖΟΝ ΝΙΛΣΟΝ: Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΣ

04.30 ΤΡΙΚΕΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (E)

07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΛΟΛΑ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός το Σαββατόβραδο»

15.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Norbit»

23.30 ΟΛΑ 11+

01.10 ANT1 NEWS

01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί του θανάτου»

03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

16.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περπατώντας στα σύννεφα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 BORTINI'S PROJECT (Ε)

21.00 GREEΚ IDOL

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξυπόλητος πρίγκηψ»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Saw 4»

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 WITNESS GENIUS Ιστορική δραματική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.20 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOΥ

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 FIFTY - FIFTY

18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 MONEY DROP

22.15 SAFE SEX (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

01.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

02.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

03.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Δραματική σειρά

07.00 STARLAND «YU-GI-OH», «Urban Vermin», «Σούπερ Looney Tunes», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Power Rangers: operation overdrive», «World of quest», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Οι περιπέτειες του Μαξ» «Σκούμπι Ντου», «Μonster High»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ελεν εκπαιδεύεται»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 GOSSIP GIRL Νεανική σειρά

18.50 THE LISTENER Νέα ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη» Ταινία κινουμένων σχεδίων

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες αποστολές»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στη Βόρεια Θάλασσα»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρανκενστάιν: Η άλλη όψη»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org