15.00 ΜΠΟΛΕΚ ΛΟΛΕΚ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.15 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Αφιέρωμα σε Κύπριους και Ελληνοκύπριους σκηνοθέτες. Θα μεταδοθούν αποσπάσματα ταινιών και συνεντεύξεων. Επιμέλεια - παρουσία: Θανάσης Μπαλοδήμας
17.00 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
19.00 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.35 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.45 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
16.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταξιτζής»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2003 «Εκδήλωση για την Τσικνοπέμπτη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
24.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
01.00 ΤΟ ΠΕΤΡΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΜΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
10.30 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΣΥΝΟΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
20.15 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Αντίο Βερολίνο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
01.05 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
08.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΑΛΛΙΩΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ PIPER METHYSTICUM
17.30 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ
18.00 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
23.00 ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ «Μ» ΟΠΩΣ MEDIA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 Η ΜΟΡΦΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
01.30 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
02.15 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
06.00 MOBILE FUN
06.20 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΓΑΤΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΜΠΑΜ, ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
21.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
22.50 FAME STORY ON STAGE
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επειγόντως διακοπές»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΠΡΟΒΑ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
02.30 MOBILE FUN
02.50 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκδικητής του Κάνσας»
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
06.50 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για μια χούφτα τουρίστριες»
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.40 ΜΙΣ ΝΤΑΙΖΗ
23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική κρίση»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.20 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας λαθρεπιβάτης στην καρδιά μου»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
22.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΫΠΝΙΕΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό όραμα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπεράνω υποψίας»
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΕΚ - ΜΑΛΑΓΑ Κύπελλο ΟΥΕΦΑ
21.00 ΦΑΡΜΑ SPECIAL
23.10 ΤΡΑΠΕΖΑ
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρένο της μεγάλης φυγής»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή αγωνίας 3»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συγκάτοικοι στον τρόμο»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «South Park: Bigger, longer and uncut»
03.45 Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ