07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την ποιήτρια - πεζογράφο Ελένη Χωρεάνθη, που μιλάει για το νέο της βιβλίο - ποίηση «Ο ύπνος των μεσημβρινών ωρών» και την Ελληνική Μυθολογία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Αθηναϊκά»
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤιΒι
16.00 ΒΟΛΕΪ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανελλήνιος - Ορεστιάδα»
18.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΛΛΟΙ
18.15 PRE GAME
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Απόλλων Πατρών - Παναθηναϊκός»
20.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
21.00 ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE (Νέα εκπομπή)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Ροζ Πάνθηρα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φανούρης και το σόι του»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Γ` κύκλος)
07.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
07.55 ΠΕΝΤΑΛ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
08.25 ΠΕΝΤΑΛ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
12.50 ΠΕΝΤΑΛ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 LEADERS, Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ
14.30 ΡΕΠΟ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία ενός σκύλου»
17.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
18.00 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Ντοκιμαντέρ
20.30 Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ - ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΩΣ ΤΟΝ ΕΒΡΟ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το διαμάντι του Νείλου»
16.50 FAME STORY - BEST OF
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY - BEST OF (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FAME STORY IN CONCERT
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Quills, η πένα της αμαρτίας»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συν.)
02.50 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.50 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
04.50 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη μας»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Αργοναύτες»
14.00 ΤΟΡ SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες επιθυμίες»
06.00 GROSSE POINT
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.40 BACKSTAGE
13.20 ΕΥΡΗΚΑ!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ ΙΙ»
17.20 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαφτ, ο Μαύρος Πάνθηρας»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήρθατε στο Σαράγεβο»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 THE STREET
04.45 FRASIER
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.25 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
16.20 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος της μαμάς»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σταυροφόροι»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντ Μαξ 2»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές επαφές»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ