-- Νέα Μάκρη: 5 μ.μ. από την πλατεία Ν. Μάκρης
-- Ραφήνα: 5.15 μ.μ. από τον ΟΤΕ
-- Λαύριο: 4.30 μ.μ. από το Αγαλμα Μεταλλωρύχου
-- Κερατέα: 4.45 μ.μ. από την κεντρική πλατεία
-- Καλύβια: 4.45 μ.μ. από την κεντρική πλατεία
-- Ολυμπιακό Χωριό: 5.15 μ.μ. από Κακλαμανάκη 21
-- Μενίδι: 5.30 μ.μ. από την πλατεία Καράβου
-- Κόκκινος Μύλος: 5.40 μ.μ. από την τριγωνική πλατεία
-- Ανω Λιόσια: 5.30 μ.μ. από την τριγωνική πλατεία (πίσω από το δημαρχείο)
-- Ζεφύρι: 5.40 μ.μ. από τη στάση του Προαστιακού