06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά
22.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
01.00 EUROPEAN POKER TOUR
02.00 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dreamgirls»
06.00 MISS ΝΤΑΙΖΥ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ / Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοκίνητα»
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.10 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
22.00 ΔΙΚΑΙΩΣΗ
23.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προστάτης οικογένειας»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πτήση στον τρόμο»
03.15 HAWTHORNE Σειρά
04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Φωτιά, πυροσβέστες»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Δραματική σειρά
18.40 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Speed 2»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά των ανθρώπων»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μηχανή δολοφόνος» Α' τηλεοπτική προβολή
04.30 CHASE Αστυνομική σειρά