06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 ΤΑΜΑΜ Κωμική σειρά
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε) Δραματική σειρά
05.45 MISS ΝΤΑΙΖΥ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Drive»
00.30 HALF THE SKY Ντοκιμαντέρ (Α' μέρος)
02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά
22.00 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.50 THE TUDORS Σειρά
03.00 FANTASY ISLAND Σειρά
04.00 HAWTHORNE Ξένη σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Φωτιά, πυροσβέστες»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Δραματική σειρά
18.40 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζώνη υψηλού κινδύνου»
23.20 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Pelican Brief»