Κυριακή 23 Νοέμβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 27/11
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Δραματική σειρά

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.45 PRE GAME SHOW Ζωντανή αθλητική εκπομπή

22.05 UEFA EUROPA LEAGUE 2014 Ζωντανός ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ των ομάδων ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ - ΠΑΟΚ

24.00 EUROPA LEAGUE LIVE Ζωντανή αθλητική εκπομπή

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 MISS ΝΤΑΙΖΥ (Ε) Σειρά

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ / Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.45 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

22.00 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

23.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε λεπτά ακόμη»

01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Art therapy»

03.15 FANTASY ISLAND Σειρά

04.15 TILL DEATH Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Φωτιά, πυροσβέστες»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Δραματική σειρά

18.40 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόναν, ο βάρβαρος»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

02.30 UNDERCOVERS Αστυνομική σειρά

03.30 CHASE Αστυνομική σειρά

04.30 ROYAL PAINS Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org