07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (4ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας, με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Ξένη σειρά (4ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Μελωδικές στιγμές»
13.15 CHALLENGES «Το σωστό κύμα» (Ισραήλ)
13.30 MEDITERRANEO (E)
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψωμί, έρωτας και... ζήλια»
17.30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
18.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε) «Οι αρχιτέκτονες του αύριο»
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Νάσιοναλ Πόρτρετ Γκάλερι - Λονδίνο»
20.10 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ Ξένη σειρά
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Εγκλημα στο Γκόσφορντ Παρκ»
23.20 ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ 2
24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.00 ΡΟΜΑΝ ΠΟΛΑΝΣΚΙ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ 'Η ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ; Ξένο ντοκιμαντέρ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 ΛΥΚΙΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚ (Ε)
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποπ σταρ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Γεωργία»
17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε) «Αρχαιολογία και τέχνη»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε) «Σταμάτης Κόκοτας»
19.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ Ντοκιμαντέρ
20.00 76η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗ ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ Απευθείας μετάδοση από το Βελλίδειο Συνεδριακό Κέντρο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Getaway»
07.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ
08.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
09.00 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Κύθηρα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
16.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΣΕΣ «Θάνος Μικρούτσικος - Κώστας Χατζής»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»
18.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Νέα Υόρκη»
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Δυτική Αφρική: Τόγκο και Μπενίν»
20.00 ΟΜΙΛΙΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Sherry Baby». Δραματική ταινία
01.00 ΟΙ ΕΠΤΑ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΤΟΥ
02.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
03.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
05.00 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
08.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
11.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του προέδρου»
15.40 WIPE OUT (Ε)
16.40 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτεύτηκα τη γυναίκα μου»
00.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.00 ANT1 NEWS
01.05 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Συνέχεια)
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
08.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρες στην άσφαλτο»
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 AMERICAN IDOL
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 MR BEAN Ξένη σειρά
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακραία πάθη»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάσταση επιφυλακής»
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 FASHION FEVER
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ Αστυνομική σειρά
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ (Ε)
11.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζουμάντζι»
16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOΥ (Ε)
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό του σκιάχτρου»
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φανατικός»
03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
07.00 STARLAND «Urban Vermin», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Lazy town», «Teen days», «ΒΕΝ 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Ο δαίμων της Ταζ-μάνια»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με παρθένο»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE LISTENER Δραματική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Αστυνομική σειρά
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κακά κορίτσια»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Νίνα». Περιπέτεια
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιο παράξενο κι από παράξενο». Κωμωδία