Κυριακή 11 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 13/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Russian Museum»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (6ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Υπογονιμότητα. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενεργή ζώνη» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στο Νίκο Αντωνάκο, α' μέρος, με την Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: «Δημόσιοι οργανισμοί προς κλείσιμο». Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)

09.00 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 ΠΑΓΕΤΩΝΕΣ

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε) «Φυσική δόμηση»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΧΑΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ (Ε)

20.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

21.00 ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ «Γιώργος Πανουσόπουλος»

22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ «FIR»

22.30 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε) «Φωτεινή Τσαλίκογλου»

24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ (Ε) «Μύθοι και ιδεολογήματα της ελληνικής αρχιτεκτονικής»

17.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε) «Μάρω Δούκα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Θαυμαστές πρωτοβουλίες στην Αφρική»

20.00 ΠΕΡΙΚΥΚΛΩΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Σειρά μυστηρίου

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι - Η λύτρωση»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριχάρδος ο 3ος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΑΣΙΑ «Ενέργεια»

11.30 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΛΕΥΚΩΝ ΑΜΜΟΛΟΦΩΝ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Από τη Γη στη Σελήνη»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ «Μάρτιν Λούθερ Κινγκ»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι κάνει ο άνθρωπος για να ζήσει»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»

00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

01.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)

05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 GREEK Νεανική σειρά

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 GREY'S ANATOMY (E)

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ

11.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 OLIVER'S TWIST

15.00 KITCHEN NIGHTMARE USA

16.00 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

17.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME (Ε)

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.30 MASTER CHEF (Ε)

13.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 SINGLES 3 (Ε)

19.00 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE Αθλητική εκπομπή

21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «Ολυμπιακός - Μαρσέιγ». Απευθείας μετάδοση

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συνέχεια)

00.15 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «Μπαρτσελόνα - Μίλαν». Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yin Yang Yo!», «Τα στρουμφάκια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scooby Doo: Το νησί των φαντασμάτων»

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να χωρίσετε σε 10 μέρες»

00.15 SUPERNATURAL

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη όψη του θυμού»

04.30 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά επιστημονικής φαντασία


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org