07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η σπείρα του κοκκινομάλη» (1ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο, με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)
09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)
09.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)
10.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ (Ε)
11.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (Ε)
11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»
13.35 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
13.45 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ
14.15 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (Ε)
15.30 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ, Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
16.30 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ (Ε)
17.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
18.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
19.00 ΕΙΔΑ ΤΗ ΓΗ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ
20.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)
21.00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (Ε)
22.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
23.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ «Ντίνος Κατσουρίδης»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μέγαρο Γιακουμπιάν». Α' προβολή
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιός που είχε χάσει»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ «Κατασκευή χαρταετού»
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΘΒ φαλακρός πράκτωρ: επιχείρηση γης μαδιάμ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Ζητωκραυγές στο Χιούστον»
07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ
08.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ
11.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Οικονομία, Σανγκάη: υπολογίζοντας το κόστος»
12.30 BURT WOLF: Οτι τρώμε
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΦΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ «Η μαγεία της κίνησης»
19.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
20.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
24.00 CINEMANIA
01.00 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ (Ε)
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 MADWALK BY VODAFONE
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hustle and flow»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 SHARK
02.20 EUROPEAN POKER TOUR
03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
24.00 ΒΡΑΔΥ
01.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)
02.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΖΟΥΓΚΛΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 AUTO ALTER
01.30 HIT PARADE (Ε)
02.00 PSYCH Αστυνομική σειρά
03.00 FRIDAY NIGHT LIGHTS Νεανική σειρά
04.00 ΖΙΝΑ Σειρά περιπέτειας
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
16.00 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ
23.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ (Ε)
02.00 WORLD SERIES OF POKER
03.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα μυστήρια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sex and the City»
23.45 THE MENTALIST
00.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.45 NIP TUCK Σειρά
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στη βόρεια θάλασσα»
04.45 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
24.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ