07.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μικρό μου πόνι Νο 10»
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Αιολικά πάρκα, Η περιπέτεια του νερού
17.05 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Φεστιβάλ παραδοσιακών χορών Φιλιππούπολης: Δημοτικοί χοροί, μέρος γ'
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ζάκυνθος
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Out»
22.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τον σκηνοθέτη Δημήτρη Γιαμλόγλου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
08.30 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
09.00 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Μίκι Ρούνεϊ» (Ε)
10.50 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
11.40 ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Πάρνηθα»
13.20 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Νίκος Κεσσανλής» (Α' μέρος)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ
20.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
22.00 ΠΡΩΤΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΙΣΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΜΑΓΚΙ, Η ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΥΓΑ
10.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
11.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μεγάλες εορταστικές εκδηλώσεις»
14.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
23.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαλαρά και ψύχραιμα»
02.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
09.00 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ; (Ε)
09.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
10.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
11.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 BALKAN EXPRESS (E)
17.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
18.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
19.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΥΓΕΙΑΣ
22.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: «Η μάχη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
01.35 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL τηλεπαιχνίδι
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.45 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
21.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (E)
22.45 ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ (Ε)
23.45 SCARE TACTICS
00.30 ΚΩΔΙΚΟΣ ALIAS
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΑΘΩΟΣ Ή ΕΝΟΧΟΣ (Ε)
03.00 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
13.00 ΡΟΥΜΠΙ
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 THE AGENCY
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος είδος»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.30 ΚΩΔΙΚΑΣ ΝΤΑ ΜΗΤΣΙ (Ε)
08.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)
09.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
10.30 ΖΙΝΑ
11.30 ALTER KIDS
13.00 ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σοφερίνες»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καπετάνιος και η χορεύτρια»
17.30 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χονγκ Κονγκ ώρα μηδέν»
23.00 ΠΥΡΗΝΑΣ
23.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 JE T' AIME (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Westender»
03.30 AUTO ALTER
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτειες στην Τορτούγκα»
05.45 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 LOVE SORRY (Ε)
11.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
12.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 TAXI GIRL (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
18.15 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.30 50-50 (Ε)
23.30 SAFE SEX (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»
03.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΝΤΑΚ ΡΟΤΖΕΡΣ
11.30 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
18.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στην άκρη του τρόμου»
24.00 NIP TUCK Σειρά
01.00 ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΣΧΕΔΙΟ THRESHOLD
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαρκοβόρες αράχνες»
04.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
05.00 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. Μουσική εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ