Κυριακή 17 Οχτώβρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ

19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)

05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Διάφορες περιοχές του Ελληνισμού»

12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

13.30 MEDITERRANEO

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδηγώντας το πεπρωμένο»

15.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ «Μπάσκετ: Βόρεια Καρολίνα - Ντιουκ»

16.45 PRE GAME

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ «ΑΠΣ Μακεδονικός Alpha - ΓΣ Αμαρουσίου Honda»

19.00 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ

19.05 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Νέος κύκλος εκπομπών)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 WEEKEND

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΥΩΔΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σκλάβοι της μοίρας»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Τσικίτα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ (Νέα εκπομπή)

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκυλίσια καταδίωξη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΦΑΡΟΙ, Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

08.00 ΟΙΚΟΤΟΠΙΤΟΠΙΑ - ΒΑΔΙΖΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΕΙΦΟΡΙΑ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

12.30 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΡΕΠΟ

16.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Σίμπλι Ρεντ»

16.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

17.00 ΓΚΑΡΙ ΟΛΝΤΜΑΝ

18.00 Ο ΤΥΠΟΣ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ Ντοκιμαντέρ

18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.30 ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΕΓΚΛΗΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωραίοι άνθρωποι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ-1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ-1

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των Νερντς»

16.15 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ (Ε)

17.15 FAME STORY BEST OF

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 FAME STORY (Συνέχεια)

18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY IN CONCERT

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

03.00 MOBILE FUN

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

06.40 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ

16.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΙΣ... ΚΟΛΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ Α΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «Ηρακλής - ΑΕΚ»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

22.45 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ

12.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

13.00 LIFESTYLE (E)

14.00 TOP SECRET WEEKEND

16.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι, αγάπη μου»

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.30 APHRODISIA Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για τον έρωτα»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίρμες»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

12.30 BACKSTAGE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος μπαμπάς»

17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SURVIVOR II

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατο άγγιγμα»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χοντρά κόλπα»

03.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 CALIFORNIA TEENS

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πυρετός της νίκης»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιάσων και οι Αργοναύτες»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατρόμητος δραπέτης»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο μυστικό»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ(30/1/2005)
ΚΥΡΙΑΚΗ(16/1/2005)
ΚΥΡΙΑΚΗ(5/12/2004)
ΣΑΒΒΑΤΟ(7/11/2004)
ΣΑΒΒΑΤΟ(26/9/2004)
ΚΥΡΙΑΚΗ(19/9/2004)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org