Κυριακή 17 Οχτώβρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ

19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902»

20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)

05.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)

05.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)

06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΚΑΡΑΒΕΛΑ Τ' ΟΥΡΑΝΟΥ Παιδική σειρά

10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

11.00 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ

13.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Ντοκιμαντέρ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ Ντοκιμαντέρ

15.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ

16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

18.15 PRE GAME

18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑ «ΠΑΟΚ - Αρης»

21.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντοκιμαντέρ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέξε Λόλα, τρέξε»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Κάψα και σκόνη»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

08.00 ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ Ντοκιμαντέρ

09.00 WEEKEND Μαγκαζίνο

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ Ελληνική σειρά

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δάσκαλο μας με αγάπη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα επεισοδιακό καλοκαίρι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ

08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ

09.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

10.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

10.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Φίλιπποι»

11.00 ΚΑΡΑ ΝΤΕ ΡΕ Ντοκιμαντέρ

12.00 ΒΑΛΙΑ ΚΑΛΝΤΑ, Η ΖΕΣΤΗ ΚΟΙΛΑΔΑ Ντοκιμαντέρ

12.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

15.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΛΟΜΕΛ

16.00 ΟΠΕΡΑ: ΧΑΝΣΕΛ ΚΑΙ ΓΚΡΕΤΕΛ

18.00 MIXER: Η ΑΝΤΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΑΤΛ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΑΛΕΓΚΡΕ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.30 EXPLOSIVE DANCE

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 JACKSON POLLOCK

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δολοφονία της Ρώμης»

02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ 1

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοκούν Νο 2: η επιστροφή»

17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)

01.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

02.00 MOBILE FUN

02.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουράνια απειλή»

05.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ Σειρά

12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά

13.00 ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ (Ε)

14.00 TOP SECRET

16.15.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα»

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

01.30 APHRODISIA

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο της ηδονής»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαφιόζοι αριστοκράτες»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

06.40 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΕΠΑΦΕΣ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς υπό κράτηση»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ...

22.30 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΒΕΝΤΕΤΑ Ελληνική σειρά (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά

11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά

12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Σειρά

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SURVIVOR II

22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποιος να με προσέχει»

02.45 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ Ξένη σειρά

03.45 ΝΤΙΛΜΠΕΡΤ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε) Ελληνική Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητής μαϊμού»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλλων 13»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δαιμονισμένος»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ βάζει τρίποντο»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ουρλιαχτά»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org