Κυριακή 17 Οχτώβρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήμα

01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

07.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπουν και Κρόκετ: Οι ήρωες κυνηγοί»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μεξικό: Επανάσταση και αναγέννηση»

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

13.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 Η ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ Νο 9

18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ

19.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Λάος - Βιετνάμ»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η βασιλική οικογένεια της Σαουδικής Αραβίας»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ιππότες και οι πανοπλίες τους» (Α΄ μέρος)

22.55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αντόνιο Ταμπούκι»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R Μαγκαζίνο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφότητα των λύκων»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνεχίζεται)

01.45 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ

08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Πεθαίνοντας στο Τσακάο»

11.30 Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ

12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Μετράω»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ «Από το μαιευτήριο στο σπίτι» Β΄ μέρος

17.00 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM «Ο δρόμος του αίματος»

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ

20.00 Ο ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ

21.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

21.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ «Γερμανία» Β?κύκλος

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Μοιραίο πάθος»

03.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

18.10 SUPER GAME

18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ Σειρά

22.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ Σειρά

23.00 FAME STORY

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κόλπο της Γουόλ Στριτ»

02.30 MOBILE FUN

02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σέρλοκ Χολμς και η γυναίκα με τα πράσινα»

04.50 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ

15.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

18.00 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ

19.00 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος 2»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στίγματα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμτάκο προχώρα ξεβρώμισε τη χώρα»

18.30 TOP SECRET - τελευταία έκδοση

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ

22.30 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 SEX AND THE CITY

01.30 APHRODISIA

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 08.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ Σειρά

22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ Σειρά

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη του Τσάκι» Α΄ τηλεοπτική προβολή

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.10 SURVIVOR II (E)

03.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μονομάχος» Α΄ τηλεοπτική προβολή

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόμης Δράκουλας: φυγή απ' τα Καρπάθια»

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα της ομορφιάς» Α΄ τηλεοπτική προβολή

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org