Σάββατο 10 Απρίλη 2004 - Κυριακή 11 Απρίλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
M. ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας, μεταξύ των ομάδων ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΔΟΥ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε... Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου επισκέπτεται την ομαδική έκθεση ζωγραφικής «Ανοιξη 2004» στην Γκαλερί «Αιγόκερως»

20.25 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Πάτμος

20.40 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Αρχαία Θέατρα

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.02 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» ΔΙΟΝ

22.35 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική και τραγούδια με τον Τάκη Κωνσταντακόπουλο

24.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Πάσχα 2004, με τη Σοφία Αδαμίδου και εκλεκτούς προσκεκλημένους

02.00 ΠΑΣΧΑ 2004 Μουσική, χορός, τραγούδι μέχρι το πρωί

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

08.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΡΩΣΙΚΗ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΣΤΗΝ - ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΚΟΡΣΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαθήκη»

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά ενός αλήτη»

20.00 ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΗΣ

21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ

22.50 ΕΝ ΑΡΧΗ ΗΝ Ο ΛΟΓΟΣ «Γύναι τι κλαίεις;»

23.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ

00.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Αραμπέσκ»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΙΞΠΗΡ

10.30 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αετός των σκλαβωμένων»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε) Κοινωνική σειρά

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θ.Β. Φαλακρός πράκτωρ - επιχείρηση γης μαδιάμ»

23.30 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ

00.15 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τη Σεμίνα Διγενή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΒΥΖΑΝΤΙΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΝΟΤΕΣ

09.00 ΜΥΣΤΑΓΩΓΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ - ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

10.00 ΑΖΑΛΑΪ: ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΝΙ ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

11.00 ΧΗΜΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

12.00 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Η ΕΝ ΤΑΥΡΟΙΣ

15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.00 ΝΟΣΤΟΣ

17.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ

18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία χρώματα: Μπλε»

23.15 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ

00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΝΙΚΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ

01.30 ΜΠΑΓΙΑΤ BROTHERS

02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

06.30 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Η ΕΝ ΤΑΥΡΟΙΣ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΡΕΝΑΝΤΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ Κινούμενα σχέδια

06.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε) Εορταστικό

07.20 ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε) Εορταστικό

07.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεοπάτρα»

10.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ

11.00 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)

12.00 ΝΙΝΟ Μουσικό πρόγραμμα

12.55 SUPER GAME

13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Εορταστικό

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεροκέφαλος»

16.30 FAME STORY (Best of)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

17.40 FAME STORY (Best of)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αφεντικό μου ήταν κορόιδο»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ»

23.50 ΑΝΑΣΤΑΣΗ Ζωντανή σύνδεση με Ιερό Ναό, απ' όπου θα παρακολουθήσουμε την Ακολουθία της Αναστάσεως

00.15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ: «Πάει λίγος καιρός»

01.15 ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΣ: Π. ΤΕΡΖΗΣ - ΓΛΥΚΕΡΙΑ - Γ. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ - Σ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

03.00 FAME STORY

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χοντρός και ο Λιγνός στο νησί του παραδείσου»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

08.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: «Παύλος»

18.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις κούκλες κι εγώ»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: «Ιησούς» Μίνι σειρά

23.50 ΑΝΑΣΤΑΣΗ

00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ REX

02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΛΗ

04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΡΟ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ««Ανεμοσκορπίσματα»

09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρυσό ταξίδι του Σεβάχ του Θαλασσινού»

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι μου 2»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος άλλος μιλάει»

16.20 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

17.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

22.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ

23.50 Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ

00.10 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντίκι που βρυχάται»

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ Ξένη σειρά

04.30 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ Ξένη σειρά

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ Ελληνική Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιωσήφ: Ο βασιλιάς των ονείρων»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος»

23.55 ΑΝΑΣΤΑΣΗ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραδιο-φωνικές συναντήσεις»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org