Σάββατο 10 Απρίλη 2004 - Κυριακή 11 Απρίλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε) Καταγραφή διαδικασίας της κεραμικής

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»

23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συζητάει με τη συγγραφέα Αγνή Μουζενίδου για το βιβλίο της «Αίσθημα και τιμωρία»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

HISTORY CHANNEL

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Βαν Γκονγκ και Γκογκέν»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Τα καταδρομικά»

12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ (Ε)

13.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΝ ΤΙΚΙ

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Σειρά ντοκιμαντέρ

15.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Τζον Γκαλιάνο»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ισπανία» Δ΄ Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

17.00 TEST EVENTS AQUATICS

18.15 ΠΟΛΟ - «FINAL FIGHT» ΤΟΥ ΚΥΒΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ «Βουλιαγμένη - Χίος»

19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

21.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντοκιμαντέρ

HISTORY CHANNEL

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Τα υποβρύχια»

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Στηρίξου πάνω μου»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άντρας με φιλότιμο»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκαρσονιέρα για δέκα»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.30 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός πίθηκος»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 FAME STORY

24.00 24 (Ε)

01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 24 (Ε)

03.10 FAME STORY (Ε)

04.10 MOBILE FUN

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΝΙΝA

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ

17.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)

19.30 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CANDID CAMERA Χιουμοριστική εκπομπή

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένοι στο βυθό»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 SUPERGOAL

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέγιστη δύναμη»

03.30 ΚΟΛΠΟ GROSSO (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής της γυναίκας μου»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Και να 'μουν άντρας»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κανείς δεν μπορεί να σ' ακούσει»

04.00 APHRODISIA

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλλικά φιλιά»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ Σειρά

23.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένα νιάτα»

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ

04.30 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ Σειρά

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κελεπούρι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω στην κόλαση»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πακέτο»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος με το δρεπάνι: τα χωράφια του θανάτου»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org