Σάββατο 10 Απρίλη 2004 - Κυριακή 11 Απρίλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ Λόλεκ

16.15 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΤΟΥ «902» Ο Καραγκιόζης γιατρός

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Φολκλορικά απο τη Βουλγαρία

20.00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική από το συγκρότημα ΜΠΑΛΚΑΝ ΕΞΠΡΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ο αγαπητικός της Βοσκοπούλας

23.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Θα παρακολουθήσετε τη συναυλία του συγκροτήματος ΤΡΙΟ ΝΤΑ ΚΑΜΕΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

11.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ «Η σχολή των πειρατών»

12.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

14.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ «Βίβιαν Λι»

14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταρζάν ο εκδικητής»

16.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

18.00 Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ Ντοκιμαντέρ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινόκιο»

21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ «Γιώργος Αρμένης»

22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

22.50 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ

01.00 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΙΞΠΗΡ

10.00 ΘΕΑΤΡΟ ΔΟΡΑ ΣΤΡΑΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ, ο καβαλάρης»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαζομπαμπάς»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυχεροί αριθμοί»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 BOND Μουσικό πρόγραμμα

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δημιουργία του κόσμου»

09.30 ΠΑΣΧΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (Ε)

11.30 CIRQUE BARQUE NINGEN

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΓΚΑ

14.40 MOMIX - OPUS CACTUS

15.30 ΠΑΣΧΑ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΡΑΤΣΙΣΜΟ - VERA BILA ΚΑΙ KALE

19.00 ΛΑΜΠΡΗ, ΗΜΕΡΑ ΕΘΙΜΩΝ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΑΝΑΔΡΟΜΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 ΡΕΝΑΝΤΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

07.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

22.45 FAME STORY

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

03.00 FAME STORY (Ε)

04.00 MOBILE FUN

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εύθυμος φαντάρος»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

06.50 ΚΑΛΗΣΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 NIΝA

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

21.45 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (Ε)

23.30 ΟΛΑ 2004

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υψηλή τέχνη»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 BEST OF ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας πρωτάρης στο κολέγιο»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΖΑΡΑΛΥΚΟΥΣ (Ε)

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό ένστικτο»

02.30 SEX AND THE CITY Σειρά

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός στόχος»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

08.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SUPER IDOL

22.10 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.10 SUPER IDOL LIVE

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

03.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ Ξένη σειρά

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The iron giant»

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ βάζει τρίποντο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάσχα με τον Μπαγκς Μπάνι»

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά κόλπα»

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένες καρδιές»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φανταστική καταδίωξη»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακάβριοι εισβολείς: η επιστροφή»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα κρούσης»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org