08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 ΠΙΝΟΚΙΟ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.15 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Συνέχεια)
20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)
22.00 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Το τελευταίο ταγκό στο Παρίσι»
01.40 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
02.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.40 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ
12.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
14.00 Η ΠΑΡΑΛΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ -ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
19.30 ΚΕΛΤΕΣ
20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ «Σήραγγες»
08.01 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ
08.30 8 1/2
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
12.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
12.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ 2
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 DESIGN FOREVER (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ
22.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρετ-α-πορτέ»
02.15 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.45 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.00 SUPER GAME
16.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΜΠΑΜ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»
23.30 ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ
02.15 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σκληρή πόλη»
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)
05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
22.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ
23.00 TWIST
24.00 THIRD WATCH
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΝΙΚΙΤΑ
02.15 ΝΒΑ ACTION
02.45 TALK SHOW (E)
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυμφίος ανύμφευτος»
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑΝΚΟ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟ ΤΟΙΧΟΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν οι ρόδες χορεύουν»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ... λίγο πιο νωρίς
23.15 ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαψη τα μεσάνυχτα»
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βράχος»
23.45 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)
01.00 VIP (E)
03.15 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 FASHION TV
06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.15 ΜΕΤΡΟ
20.15 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ
21.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
22.00 ΕΝ ΙΟΡΔΑΝΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάργκο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάγισσα του Γκάλοους Χιλ»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήλιος του φθινοπώρου»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ