07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης αστροναύτης»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά (10ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Κοπέλια» (2ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Λίμνη Μπρόζνιτσα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
06.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
07.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
08.00 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Από την ιερά μονή Αγίων Πατέρων Σχιστού Περάματος
11.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ (Ε)
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»
16.50 ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΤΕΛΙΚΟΙ Απευθείας μετάδοση από το Ντέμπρετσεν της Ουγγαρίας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
20.00 GREEKTOWN «Ουάσιγκτον» (Β' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έμπορος της Βενετίας»
00.10 ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ (Μ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
00.40 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε) «Το μέγεθος της νησίδας»
01.40 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Βαρκελώνη»
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε) «Αλκοολισμός: Πότε Κάιν, πότε Αβελ;»
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ «Εύξεινος Πόντο - βόρειες ακτές»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΡΙΜΕΪΚ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «High school musical 3: the senior year»
14.50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Απευθείας μετάδοση από το Μονπελιέ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ - Play off «Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
23.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SCHOOL TUBE (Ε) «Λαύριο»
01.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ (Ε) «Αγιοι ευεργέτες - Δωρητές»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια λατέρνα, μια ζωή»
15.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω μου σ' έχω Σατανά»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του σκλάβου»
01.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ «Ηρθα να καταθέσω»
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 GREEK
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
10.00 ΦΙΛΑ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι της επιτυχίας: Πώς να τα πιάσετε χοντρά»
15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φυλακισμένοι στον παράδεισο»
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
08.50 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
09.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1, ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΟΝΑΚΟ Απευθείας μετάδοση
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ Σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE ΑT HOME Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ορχιδέα»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανορθόδοξη έλξη»
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΠΑΤΙ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
11.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
12.30 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στη Γαλάζια Λίμνη»
16.50 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)
18.10 MINUTE TO WIN IT (Ε)
19.00 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεθαίνω για σένα»
23.15 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ Ενημερωτική εκπομπή
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι του Σάιμον»
02.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic force», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Angel's friends», «Polly pocket», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Go, Diego, go!», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Teens days», «Μπομπ Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti-Neorganic», «Sylverster and Tweety mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rin Tin Tin»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 CHRISTINE Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.50 KNIGHT RIDER Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «1408»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρουσιαστής: ο μύθος του Ρον Μπέργκεντι»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο υλικό»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα». Κλασικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κύθνος»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συνάντηση χορευτικών συγκροτημάτων στο θέατρο ελληνικών χορών Δώρα Στράτου
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Βραδιά ποίησης και μουσικής με τον Τάκη Κωνσταντακόπουλο
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ Ξένη σειρά (5ο)
18.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Μια διαδρομή στο χώρο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκυλί των Μπασκερβίλ» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.50 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
08.30 ΑΡΘΟΥΡ
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Η γκρίζα εποχή»
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
18.00 ΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.00 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ «Παχυσαρκία»
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χωρισμός»
24.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ «Η σιωπή», «Στη σιωπή ακούγονται όλα...»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (E)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Παξοί - Τζουμέρκα»
19.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (Α' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 NETWeek Ενημερωτική εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
07.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE
08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Ο ποταμός Λουάρ» (Β' μέρος)
10.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ «Ιεροί τόποι» (Α' μέρος)
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλός μας άγγελος»
21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ «Ο μάγειρας που ήρθε από το κρύο»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ντελικανής»
01.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ (Ε)
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
22.00 BLACK OUT
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 OLA 12
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 UNITED STATES OF TARA
03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.30 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 FRASIER
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.50 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ»
22.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
23.30 CSI, NEW YORK Σειρά
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.15 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ (Ε)
02.15 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
03.15 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε) Δραματική σειρά
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρίαρχος του παιχνιδιού 3» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.00 SUPERNATURAL Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Star 80»
04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Αργοναυτική εκστρατεία - Η επιστροφή του Ηρακλή»
07.40 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οδοιπορικό στο Βίκο»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ «Τάκης Μπίνης»
18.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκυλί των Μπασκερβίλ» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στη Μαρία Κάλας. Με τη Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' «Ο ταχυδρόμος των Ιμαλαΐων»
12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Τα πρώτα βήματα - το νηπιαγωγείο»
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
18.00 ΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΑΛΩΣΗΣ ΤΗΣ ΚΩΝ/ΠΟΛΗΣ
20.00 ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η σκόνη του χρόνου»
00.15 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Κέρκυρα και Διαπόντια νησιά: Ερεικούσια, Μαθράκι, Οθωνοί»
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Ιωάννης Πασαλίδης»
20.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (Β' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
07.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)
08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ «Σαντιάγκο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ «Ιεροί Τόποι» (Β' μέρος)
16.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτευουσιάνικες περιπέτειες»
21.15 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ο Χίλαρι στο όρος Εβερεστ»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΣΗΜΕΙΟ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
06.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ Δραματική σειρά
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων
22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 LOST Σειρά περιπέτειας
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 FRASIER
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 ΔΙΕΞΟΔΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 CSI, NEW YORK Σειρά
02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο πανικού»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύκολο χρήμα»
02.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
03.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθυμίες στο παραπέντε»
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.00 SUPERNATURAL
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δικό μου Αϊντάχο»
04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Θησέας»
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Η ρακή θέλει το μάστορά της»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία του Β. Παπακωνσταντίνου (Α' μέρος)
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κοντά στο στρατιώτη»
20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Δ. Τσακνή, Λ. Μαχαιρίτσα και Φ. Πλιάτσικα
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (E)
08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε) «Οι μακρινοί μας γείτονες»
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Μολύβια, ψαλίδια και όνειρα»
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Νεανική σειρά
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
18.00 ΓΚΑΛΑ ΣΤΙΒΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ Απευθείας μετάδοση
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας α λα ελληνικά» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 DOCVILLE (Ε) «Αδριανού 11, Κερατσίνι»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Πάτμος»
19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οδός Ολυμπιονικών»
19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Λίμνη Κάρλα»
20.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΩΜΑΤΩΝ (Α' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 BLACK POWER MIXTAPE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε) Σειρά
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Βελονισμός και εναλλακτικές ιατρικές μέθοδοι»
10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (E) «Το ρόδο»
10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο,τι λάμπει είναι χρυσός»
21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ «Πολλή βότκα για λίγη ώρα»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Εθνικός διχασμός»
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 LOST Σειρά
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 FRASIER
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 CSI, NEW YORK
02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθνική ασφάλεια»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ (Ε)
02.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναι σε όλα»
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.00 SUPERNATURAL
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chronicas»
04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Προμηθέας»
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο Νταρτανιάν και οι τρεις σωματοφύλακες» (1ο)
19.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γερανός»
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τα ζώα από το φακό, Τα πουλιά
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Μίλτο Πασχαλίδη
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ (Ε) «Το παιδί μέσα στον κύκλο του χρόνου»
10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Νεανική σειρά
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ Νεανική σειρά
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ
18.00 ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ «Απαγορεύεται το κάπνισμα»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά και ψέματα στο σπίτι της Αλίκης»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
23.40 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Η ωραία Σύμη»
19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οδός Μαραθωνοδρόμων»
19.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Ηλίας Ανδριόπουλος»
20.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΩΜΑΤΩΝ (Β' μέρος) Ντοκιμαντέρ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Φιλανθρωπία, διπλωματία και business»
23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 DIAMOND LEAGUE - ΣΤΙΒΟΣ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση από τη Ρώμη
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (E)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ «Θρησκευτικές τελετές»
16.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγοροκόριτσο»
21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA «Από τη μικρή οθόνη στη μεγάλη»
01.00 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ... «Το μέλλον του σώματός μας»
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ
24.00 ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 FRASIER
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ Κοινωνική εκπομπή
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά
02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Δραματική σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 EURO 2012 «Ελλάδα - Αρμενία» Απευθείας μετάδοση
23.10 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστική ζωή των λέξεων»
03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να με θυμάσαι» Α' τηλεοπτική προβολή
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.30 SUPERNATURAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Straightheads» Α' τηλεοπτική προβολή
04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ
18.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Τρία χωρίς Ελένη»
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι και τους δημιουργούς του. Με τον Πάρη Μήτσου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
08.30 ΑΡΘΟΥΡ
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ (Ε)
10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ Εφηβική σειρά
17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - Highlights Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
19.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αόρατο ξίφος» Α' τηλεοπτική μετάδοση
24.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε) «Κώστας Γραμμένος»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε) ημέρα από τη ΝΕΤ
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Στα πίσω θρανία»
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)
20.00 ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε) Ξένη σειρά
01.30 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Σειρά
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ
16.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην είδατε τον Παναή»
21.00 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ Δραματική καθημερινή σειρά
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 GALILEO (Ε) Εκπομπή γνώσεων
22.00 LAUGH ATTACK Ψυχαγωγική εκπομπή - τελευταίο επεισόδιο
23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
24.00 ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR Δραματική σειρά
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.15 FRASIER Σειρά
09.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή παγίδα»
23.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ξένη σειρά
00.15 CSI, NEW YORK
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή παγίδα»
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
22.00 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (E)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers operation overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νεκρό κορίτσι»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dreamgirls»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφώνας: Φονική διαδρομή»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά (11ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας, με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Ξένη σειρά (6ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
07.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
09.00 SONIC UNDERGROUND
09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Τζούλια το μελισσάκι»
11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Κωνσταντινούπολη»
14.30 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε) «Ιντερμέτζο»
16.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
18.00 ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ Απευθείας μετάδοση από την Καλαμάτα
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σμαραγδένιο δάσος»
24.00 DIAMOND LEAGUE (και σε HD) Σειρά μίτινγκ στίβου. Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
02.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO
13.00 NETWEEK (Ε)
14.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ON THE ROAD (Ε)
16.30 CAROUSEL
17.00 SCHOOL TUBE
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ (Ε)
18.45 ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Αγγλία - Βέλγιο»
20.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
07.55 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE
08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
09.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ Νέα εκπομπή
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες»
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο μονοπάτι»
01.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
02.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
03.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 GREEK
09.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 GALILEO (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Top gun»
15.40 COOK SMART BY COCA-COLA Εκπομπή μαγειρικής
15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Τηλεταινία
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
22.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.10 OLA 12+ Σατιρική εκπομπή
01.10 ΑΝΤ1 NEWS
01.20 RAISING THE BAR Δικαστική σειρά
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 UNITED STATES OF TARA Κωμική σειρά
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 GOΤ TO DANCE Talent show
15.10 FOUR WEDDINGS
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πάρτι»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
20.00 JAMIE AT HOME
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί της ζωής»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Snakes on plane»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πάντα για τον έρωτα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πάρτι»
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
11.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.30 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA - Τελευταίο επεισόδιο
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 MINUTE TO WIN IT
22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοτζίλα»
01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινές ψυχές»
03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά
06.50 STARLAND «Power Rangers: Mystic Force», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Angel's Friends», «Polly Pocket», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι περιπέτειες του Μax», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10 Ultimate Alien», «Beyblade», «Sylvester and Tweety mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Speed racer»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 SMALLVILLE Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Barbie: Στην ιστορία μιας γοργόνας 2»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του ταξιδευτή»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρθουρ 2: Ο απένταρος εκατομμυριούχος»